Instant Gaming EU
 
 

Deathloop został ponownie przełożony

Deathloop został ponownie przełożony

Został on przyjęty z entuzjazmem podczas E3 2019 ze zwiastunem pełnym kolorów i muzyki, godnym filmu Tarantino. Deathloop to nowe dziecko lyońskiego studia Arkane, które jest odpowiedzialne za serię Dishonored, Prey i Wolfenstein: Youngblood. Na imprezie Playstation w czerwcu 2020 roku, mogliśmy dowiedzieć się więcej o grze, a także dowiedzieć się, że Deathloop będzie czasowym, rocznym eksklusivem na Playstation 5.

Mimo, że jego premiera została pierwotnie zapowiedziana na koniec 2020 roku, Deathloop został przesunięty na wiosnę 2021 roku i miał zostać wydany za nieco ponad miesiąc, 21 maja. Wygląda jednak na to, że tak się nie stanie, gdyż premiera została po raz kolejny opóźniona.

Podjęliśmy decyzję o opóźnieniu premiery DEATHLOOP do 14 września 2021 roku.

Chcemy zachować jakość i ambicje, jakie nasz zespół ma wobec DEATHLOOP, jednocześnie dbając o to, by wszyscy w Arkane pozostali zdrowi i bezpieczni. Ten dodatkowy czas pozwoli nam na osiągnięcie naszego celu, jakim jest stworzenie zabawnego, oryginalnego i niezapomnianego doświadczenia w grze.

Przepraszamy za przedłużające się oczekiwanie i dziękujemy za waszą życzliwość i entuzjazm. To właśnie gracze napędzają naszą kreatywność i naszą pracę. Nie możemy się doczekać, aby już wkrótce opowiedzieć Wam więcej o DEATHLOOP!

 


Ogłoszenie na oficjalnej stronie gry jest smutną wiadomością dla wszystkich graczy, którzy z niecierpliwością czekali na grę Deathloop. Ale do takich sytuacji już się przyzwyczailiśmy, nie tylko z powodu pandemii, ale również z powodu czegoś, co można nazwać "efektem Cyberpunk 2077 ".

Jedno jest pewne, bez względu na to, kiedy Deathloop zostanie wydany, zawsze możesz znaleźć go w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

30.45zł
Deathloop
Deathloop
  • Oficjalna strona : Deathloop
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Bethesda Softworks
  • Deweloper : Arkane Studios
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 13 września 2021
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare