PS Store ujawnia datę premiery Deathloop

PS Store ujawnia datę premiery Deathloop

Po raz pierwszy ujawniony na E3 2019 roku z zwiastunem przypominającym filmy Quentina Tarantino, Deathloop miał zostać pierwotnie wydany jeszcze w tym roku.

To okno premiery zostało zaprezentowane w czerwcu zeszłego roku, wraz z rozgrywką Deathloop na Sony's Playstation 5 Games Conference, jednej z wielu imprez online, które odbyły się tego lata. Później jednak dowiedzieliśmy się, że gra zostanie ostatecznie przełożona na późniejszy termin. Przyczyną była dodatkowa trudność związana z rozwojem Deathloop na odległość z powodu pandemii COVID. Arkane nie ogłosił jednak konkretnej daty i wskazał, że gra zostanie ostatecznie wydana w drugim kwartale 2021 roku.

Na szczęście mamy dziś więcej informacji dzięki Playstation Store. Data premiery gry Deathloop wyciekła na nowozelandczyk PS Store, gdzie została pokazana jako dostępna 21 maja 2021 r. Chociaż informacje nie pochodzą ani z Arkane, ani z Bethesdy, PS Store jest stosunkowo wiarygodnym źródłem, więc jest mało prawdopodobne, by data ta była błędna.

 

 

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że Deathloop będzie posiadał Edycję Deluxe i że oprócz podstawowej gry będzie zawierał następujące bonusy:

  • Unikalna broń: Transtar Trencher
  • Unikalna broń: Eat The Rich Tribunal 
  • Unikalna broń: .44 Karat Fourpounder 
  • Sroka Trouble-Party dla Colta
  • Skórka Femme fatale dla Julianny
  • Dwie ozdoby (efekty on-equip)
  • Ścieżka dźwiękowa do gry

Dzięki temu na wiosnę przyszłego roku, będziemy mogli wreszcie zagrać w kolejną grę od twórców serii Dishonored. Deathloop to gra akcji z udziałem Colta, zabójcy, który utknął w pętli czasowej na Blackreef Island. Aby przerwać pętlę czasową i uciec, będzie musiał zabić osiem celów w ciągu jednego dnia, Jeśli tego nie zrobi, dzień się resetuje i musi spróbować od początku. Zachowa on swoją wiedzę na temat poprzednich prób, ale jest również celem Julianny Blake, innej zabójczyni, która chce zachować integralność pętli i nie zawaha się zabić Colta.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare