Są wieści o Deathloop

Są wieści o Deathloop

Deathloop, zaprezentowany po raz pierwszy na E3 2019, to nadchodząca gra studia Arkane z Lyonu. Zwiastun, który został pokazany podczas imprezy, przyciągał uwagę, a jego schludny kierunek artystyczny w pewien sposób przypominał estetykę filmów Tarantino. Trzeba przyznać, że Arkane udowodniło już swoje możliwości dzięki serii Dishonored.

O Deathloop dowiedzieliśmy się nieco więcej podczas internetowej wersji QuakeCon 2020, która odbyła się w ten weekend z powodu Koronawirusa. Mogliśmy obejrzeć pokaz rozgrywki 11 czerwca, podczas prezentacji gier na Playstation 5, ale Deathloop pozostał jednak dość enigmatyczny. Wideo wyemitowane podczas QuakeCon, pamiętnika dewelopera, ujawnia szereg szczegółów, zarówno w zakresie historii, jak i rozgrywki.

 

 

Podobnie jak w filmie Groundhog Day, w którym Bill Murray przeżywa te same 24 godziny, Deathloop postawi Cię w sytuacji Colta, człowieka uwięzionego na wyspie Blackreef, która podlega pętli czasowej. Aby ją złamać, Colt będzie musiał zestrzelić nie mniej niż osiem celów, Wizjonerów, którzy są u źródła pętli. Jeśli tylko jeden z nich pozostanie żywy, będzie musiał zacząć wszystko od nowa. Przeżywając ten sam dzień, będziecie mogli dowiedzieć się więcej o swoich celach, wytropić ich nawyki, zidentyfikować ich mocne i słabe strony, ale także zdobyć przewagę. Jedynym problemem jest to, że będziecie również ścigani przez jedną z tych osób, Juliannę Blake, która dąży do tego, aby Twoja misja zakończyła się niepowodzeniem.

Julianna Blake nie jest tylko NPC, ona jest również najbardziej interesującą cechą gry, ponieważ można nią grać, iść i siać spustoszenie w grach innych graczy, i vice versa. Nie wiadomo, jak ta funkcja będzie dokładnie działać w Deathloop, ale będzie można ją wyłączyć.

Nie została jeszcze ujawniona żadna data premiery, ale powinniśmy mieć o niej wieści dość szybko, ponieważ Deathloop ma się ukazać do końca roku na Playstation 5 i PC.

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare