Cyfrowe wydania Ghost of Tsushima są dostarczane z dodatkowym prezentem

Cyfrowe wydania Ghost of Tsushima są dostarczane z dodatkowym prezentem

Przygodowa gra od Sucker Punch to jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku 2020. Ghost of Tsushima została ogłoszona trzy lata temu podczas Paris Games Week i od tego czasu twórcy serii Infamous poświęcili czas na ukończenie i dopracowanie nowej gry. Widzieliśmy już, jak dopracowana będzie gra w niektórych filmach, które pokazują jej historię, ale to nie jedyny powód do ekscytacji nadchodzącą premierą. Walka człowieka o zjednoczenie mieszkańców wyspy Tsushima w celu powstrzymania mongolskiej inwazji na kontynent japoński w 1274 roku jest historią wystarczająco ekscytującą, aby spodobać się każdemu graczowi, ale gdy połączysz ją ze spektakularną grafiką i niewiarygodnie szczegółową walką dostajesz arcydzieło. Jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, czy Ghost of Tsushima ma być Grą Roku w 2020 roku, ale nawet przed wydaniem gry wydaje się być zdecydowanym kandydatem do nagrody.

 

 

Premiera Ghost of Tsushima została pierwotnie zaplanowana na 26 czerwca 2020 roku, wyłącznie na PlayStation 4, ale ostatnio została opóźniona do 17 lipca. Szkoda, że ​​gra nie zostanie wydana na PC, Sony ogłosiło, że gracze PlayStation, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają w nagrodę niezłą premię. Każdy, kto zamówi dowolną edycję Ghost of Tsushima otrzyma cyfrową mini ścieżkę dźwiękową, awatara Jin i nowy dynamiczny motyw PS4 w oparciu o grafikę pudełkową, ale jeśli zamówisz wcześniej dowolną specjalną edycję gry (Digital Deluxe Edition lub Collector's Edition) otrzymasz także ekskluzywny dynamiczny motyw samuraja na PlayStation 4.

 


Chociaż do tej pory opublikowano kilka zwiastunów związanych z fabułą i jej bohaterem, nie widzieliśmy jeszcze żadnego wideo z gry, które pokazuje, co ma do zaoferowania Ghost of Tsushima. Mimo to popularność gry wzrosła do bardzo wysokich poziomów i będzie to niewątpliwie jeden z największych hitów roku. Sucker Punch ogłosił, że wkrótce zostaną ujawnione materiały z rozgrywki i chociaż E3 byłoby idealnym miejscem do pokazania go, będą musieli to zrobić innymi kanałami z powodu odwołania wydarzenia. Nadal mamy nadzieję dowiedzieć się więcej o Ghost of Tsushima zanim zostanie wydana, i będziemy Was informować. Do tego czasu możesz sprawdzić najlepsze ceny zakupu gry na naszym komparatorze.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare