Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Cyberpunk 2077 zaoferuje zupełnie nowy poziom personalizacji

Cyberpunk 2077 zaoferuje zupełnie nowy poziom personalizacji
17 lis 2020, 20:25

Mimo, że gra w końcu osiągnęła status złoty i miała pojawić się 19 listopada, wydanie Cyberpunk 2077 zostało ponownie przełożone dokładnie o 21 dni i w końcu dotrze do nas 10 grudnia. Podczas tego dodatkowego czasu oczekiwania CD Projekt Red nadal ujawnia informacje o grze. Studio komunikuje się z graczami za pośrednictwem Night City Wire, a piąty odcinek został zaplanowany na czwartek, 19 listopada. Wybór tej daty sprawił, że niektórzy gracze martwią się o kolejne możliwe opóźnienie, ale wciąż jest to okazja, aby dowiedzieć się więcej przed premierą Cyberpunk 2077.

Ale ostatnio ujawniono też inne informacje podczas wywiadu z deweloperami emitowanego w niemieckiej telewizji. Mimo, że film jest tylko w języku niemieckim i nie ma napisów, nadal możemy zobaczyć kilka zdjęć z gry. Szczegółem, który przykuwa uwagę wszystkich jest tworzenie postaci, a w szczególności opcje personalizacji, które wydają się być naprawdę ekstremalne w Cyberpunk 2077. Widzimy, że będziemy mogli nawet modyfikować zęby naszej postaci, a CD Projekt Red potwierdziło, że tak samo będzie z paznokciami, które możemy ozdobić według własnego uznania. Przy takim poziomie szczegółowości, łatwo sobie wyobrazić, że wielu graczy poświęci dosłownie godziny na tworzenie swojej postaci. System tworzenia postaci będzie rzeczywiście integralną częścią gry.

 

 

Chociaż nadal musimy trochę poczekać, zanim będziemy mogli wyruszyć do Night City (od Cyberpunk 2077 dzieli nas niecały miesiąc), to im więcej wiemy o grze, tym lepiej ona wygląda. Jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę na jej zakup, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare