Cyberpunk 2077: CD Projekt Red organizuje konkurs moddingowy

Cyberpunk 2077: CD Projekt Red organizuje konkurs moddingowy

Czas płynie bardzo wolno dla wszystkich, którzy czekają, aby móc zagrać w następną grę CD Projekt Red, Cyberpunk 2077. Jest jeszcze gorzej, gdyż początkowa data premiery jest dość bliska, ponieważ gdyby nie została przełożona na 17 września, moglibyśmy grać w zaledwie 8 dni.

To nie przeszkadza CD Projekt Red od dalszego promowania gry, ale odwrotnie. Po odsłonięciu dużej liczby wszelkiego rodzaju zdjęć i filmów oraz po zorganizowaniu w lutym konkursu na ultra-kolekcjonerskie karty graficzne, rozpoczęła się nowa akcja promocyjna. Przypominamy, że lutowy konkurs pozwolił wygrać wariant karty graficznej GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition w kolorach Cyberpunk 2077. Niektórzy zwycięzcy prawdopodobnie będą wątpić w odsprzedaż swoich nagród za pokaźną sumę pieniędzy, ponieważ karty graficzne są niedostępne w sprzedaży i jest tylko 200 egzemplarzy, które zostały wyprodukowane wyłącznie na potrzeby tego konkursu.

CD Projekt Red rozpoczyna dziś nowy konkurs innego rodzaju, który przetestuje Twoją kreatywność: konkurs moddingowy. W tym przypadku mówimy o personalizacji obudów na komputery PC. Od dziś i do 17 maja możesz wziąć udział, tworząc obudowę w stylu Cyberpunk 2077.

 

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach, w pierwszym będziesz musiał stworzyć i wysłać swoje dzieło. Będziesz musiał oprzeć swoje dzieło na modelu obudowy Alienware Aurora R9, i na tym pierwszym etapie musisz po prostu wysłać swoją koncepcję, niezależnie od tego, czy jest to montaż na Photoshopie, farbie, czy nawet ręcznie, ale będzie musiał przestrzegać pewnych zasad. Koncepcje pięciu finalistów zostanie wybranych do drugiego etapu, w którym będziesz musiał stworzyć obudowę z pomocą zespołu modderów. Wreszcie, chociaż wszyscy finaliści otrzymają nagrodę, zwycięzca zostanie wybrany przez jury i zdobędzie znaczną nagrodę: komputer Alienware Aurora, który będzie zawierał słynną kolekcjonerską kartę graficzną.

Aby spróbować szczęścia i sprawdzić wszystkie wymagania konkursu, możesz odwiedzić oficjalną stronę konkursu pod tym adresem. I oczywiście, niezależnie od tego, czy uczestniczysz w konkursie, czy nie, możesz uzyskać najlepsze ceny Cyberpunk 2077 w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare