Instant Gaming EU
 
 

Blizzard urozmaica premierę Diablo 4 konkursem

Blizzard urozmaica premierę Diablo 4 konkursem

Zbliżająca się premiera Diablo 4 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku w świecie gier wideo. Activision Blizzard nie tylko zdołało wzbudzić ogromne oczekiwania wśród fanów serii dzięki nowemu stylowi wizualnemu i systemom rozgrywki, ale także dało graczom kilka możliwości wypróbowania gry przed premierą. Gracze, którzy wypróbowali Diablo 4 podczas bety i osiągnęli przynajmniej jeden maksymalny poziom postaci, otrzymają kilka nagród w dniu premiery, ale deweloper ma w zanadrzu jeszcze więcej atrakcji, które uatrakcyjnią powrót graczy do Sanktuarium.

Wyścig na szczyt

Oficjalne konto Diablo 4 na Twitterze ujawniło, że pierwszy tysiąc graczy, którzy osiągną poziom 100 w trybie hardcore, otrzyma całkiem ekscytującą nagrodę. Jeśli jesteś wśród nich, masz prawo "do uwiecznienia swojej nazwy użytkownika na posągu Lilith".

 

 

Jak można sobie wyobrazić, będzie ogromna liczba graczy, którzy będą pędzić przez zawartość w Diablo 4, gdy tylko będzie dostępna, aby osiągnąć taki wyczyn i otrzymać nagrodę. Warto zauważyć, że konkurs podlega ścisłym zasadom i ma pewne ograniczenia, ale nagroda wydaje się być warta wysiłku. Masz czas do 1 września na wykonanie zadania, ale jest całkiem prawdopodobne, że do tego czasu nagrody już dawno znikną.

Oczywiste jest, że konkurs służy również jako potężna strategia marketingowa, aby skłonić graczy do zamówienia Diablo 4 Digital Deluxe lub Ultimate Edition w przedsprzedaży, ponieważ pozwalają one na grę we wczesnym dostępie 1 czerwca. Jeśli zdecydujesz się na Edycję Standardową i rozpoczniesz grę 6 czerwca, z pewnością będziesz w gorszej sytuacji w wyścigu o bycie jednym z pierwszych 1000 graczy na maksymalnym poziomie trudności.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na cdkeye Diablo 4 w dowolnym momencie, w tym edycje specjalne.

138.73zł
Diablo 4
Diablo 4
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare