Wczesny dostęp do bety Diablo IV rozpocznie się w ten weekend

Wczesny dostęp do bety Diablo IV rozpocznie się w ten weekend

Nadszedł miesiąc Diablo IV, w którym rozpoczyna się pierwsza runda beta wczesnego dostępu. Informowaliśmy już wcześniej, że Diablo IV będzie oferować szansę na wczesną wersję gry w tym miesiącu, a teraz w końcu nadeszła ta chwila. Jeśli przegapiliście tę okazję, obejrzyjcie zwiastun Diablo IV z wczesnego dostępu tutaj:

 

W ramach przygotowań, niecierpliwi gracze, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, rozpoczęli już wstępne pobieranie z jednodniowym wyprzedzeniem. Gracze mogą pobrać grę za pośrednictwem aplikacji Battlenet na swoim komputerze. Plik do pobrania ma rozmiar 40 gigabajtów, ale może osiągnąć nawet 80 gigabajtów, jeśli zdecydujesz się zainstalować pakiet tekstur w wysokiej rozdzielczości.

Przygoda będzie stosunkowo krótka i potrwa kilka godzin, ale zabierze cię na Strzaskane Szczyty i postawi twarzą w twarz z pierwszym bossem, Ashavą. Tym razem przygotuj się na mroczniejszą i bardziej opuszczoną wersję Sanktuarium. Pamiętaj, że będziesz mieć dostęp tylko do trzech klas: Barbarzyńcy, Czarnoksiężnika i Łotrzyka.

Osoby, które nie zamówiły gry w przedsprzedaży, będą mogły ponownie spróbować swoich sił w 2. teście w przyszły weekend, od piątku 24 marca o 9:00 czasu pacyficznego do poniedziałku 27 marca o 12:00 czasu pacyficznego. Gracze mogą rozpocząć wstępne pobieranie w środę, 22 marca, od 9 rano czasu PT. Tym razem beta będzie otwarta dla wszystkich i obejmie pozostałe dwie klasy - Nekromantę i Druida. Przed pobraniem gry należy zapoznać się z jej wymaganiami systemowymi.

Gracze otrzymają również następujące nagrody za grę w wersji beta: tytuł Initial Casualty za dotarcie do Kyovashad jedną postacią; tytuł Early Voyager za osiągnięcie 20 poziomu jedną postacią oraz kosmetyczny przedmiot Beta wolf pack, również za osiągnięcie 20 poziomu jedną postacią.

O ile nie wystąpią poważne problemy, Diablo IV ukaże się 6 czerwca na PC, PS5, Xbox Series X/S, PS4 i Xbox One. Najtańsze dostępne ceny klucza Diablo IV na PS 5 można uzyskać sprawdzając nasze oferty.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

233.76zł
Diablo 4
Diablo 4
  • Oficjalna strona : Diablo 4
  • Kategorie : Akcja , Przygodowe , Hack & Slash
  • Edytor : Blizzard Entertainment
  • Deweloper : Blizzard Entertainment
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 6 czerwca 2023
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare