Zwiastun gry Diablo 4 przygotowuje do premiery

Zwiastun gry Diablo 4 przygotowuje do premiery

Ledwie kilka tygodni przed premierą Diablo 4, jej kampania marketingowa idzie pełną parą. Po niedawnej premierze second open beta test, którą śledziło jeszcze więcej graczy niż poprzednią, Blizzard potwierdził, że serwery są gotowe, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia podczas premiery. Będzie to dość istotna kwestia, ponieważ Diablo 4 zauważalnie różni się od swoich poprzedników, a gracze będą mogli dzielić świat na przygody, a nawet walczyć ze sobą w walkach PvP.

Powrót do świata Sanktuarium będzie oznaczał początek nowej ery dla serii. Diablo 4 jest pomyślany tak, abyś mógł grać znacznie dłużej i będzie zawierał wiele sezonowych post-launch content, które wykraczają poza powtarzanie losowych lochów o wyższym poziomie trudności w jak najkrótszym czasie. Historia będzie ważniejsza niż kiedykolwiek w Diablo 4, a przybycie Lilith do świata Sanktuarium zmieni go na zawsze.

Walka o ocalenie Sanktuarium

Niedawno opublikowany zwiastun premierowy gry Diablo 4 może być ostatnim krokiem w procesie przygotowywania się do najnowszej odsłony najpopularniejszej serii ARPG wszechczasów. Pokazuje on niektórych bohaterów walczących z hordami potworów i demonów, które napotkasz w grze.

Diablo 4 ma stać się jednym z największych hitów 2023 roku. Premiera zaplanowana jest na 6 czerwca na konsolach PlayStation i Xbox oraz komputerach PC, ale możesz zacząć grać cztery dni wcześniej, jeśli kupisz Ultimate Edition. Już teraz możesz znaleźć swoją Diablo 4 CD key w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce.

114.00zł
Diablo 4
Diablo 4
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare