Instant Gaming EU
 
 

Arrowhead oficjalnie naprawia Helldivers 2 i wznawia plany ekspansji

Arrowhead oficjalnie naprawia Helldivers 2 i wznawia plany ekspansji

Arrowhead Game Studios ma za sobą trudne chwile związane z premierą Helldivers 2. Niespodziewany sukces trzecioosobowej strzelanki kooperacyjnej zaskoczył wszystkich, co spowodowało wiele problemów. Ostatecznie studio zdecydowało się ograniczyć liczbę jednoczesnych graczy na serwerze, aby zapobiec problemom z przeciążeniem i strategia ta się opłaciła. Obecny limit serwerów wynosi 800 000 graczy, a gra działa bez żadnych problemów.

Helldivers 2 oferuje emocjonującą rozgrywkę wieloosobową, w której gracze wcielają się w żołnierzy. Są zanurzeni w konflikcie, w którym walczą o Super Ziemię i przyczyniają się do wysiłku wojennego, pracując w małych grupach wraz z innymi graczami, aby ukończyć misje. Jedną z najciekawszych cech gry jest to, że Arrowhead ma zespół pracujący bezpośrednio w czasie rzeczywistym, który reaguje na działania graczy i modyfikuje wydarzenia, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia.

Przechodząc do innych rzeczy

Po rozwiązaniu problemu przepełnienia serwerów, Arrowhead Game Studios potwierdziło, że obecnie aktywnie pracuje nad zawartością, którą przygotowało dla Helldivers 2. Studio ujawniło również takie informacje za pośrednictwem publikacji dyrektora gry Johana Pilestedta na X. Jednak pierwotny plan rozwoju gry z pewnością ulegnie znaczącym zmianom na dobre, ponieważ studio ma bardziej ambitne plany dotyczące Helldivers 2, biorąc pod uwagę ogromne wsparcie, jakie otrzymuje od graczy.

 

 

Wkrótce dowiemy się więcej o nadchodzących dodatkach, które pojawią się w Helldivers 2 w przyszłości. W międzyczasie gracze mogą skupić się na zdobywaniu Super Kredytów za Warbonds i radzeniu sobie z innymi kwestiami związanymi z rozgrywką. Ostatnio wielu graczy skupiało się wyłącznie na wypełnianiu misji eksterminacyjnych, co ostatecznie prowadzi do przegrania wojny, ponieważ do osiągnięcia takiego celu konieczne jest ukończenie wielu rodzajów misji i nie przyczyniasz się do wysiłku wojennego, wykonując samodzielne misje. Arrowhead ułatwiło już misje obronne, próbując złagodzić ten problem, ale studio będzie musiało mieć oko na tę kwestię.

Helldivers 2 oferuje najlepszą kooperacyjną strzelaninę wieloosobową w 2024 roku, a imponujące liczby potwierdzają to twierdzenie. Gra z pewnością stanie się jeszcze lepsza, gdy pociąg z zawartością po premierze rozpocznie swoją podróż, co nastąpi wkrótce. Jeśli jeszcze nie odkryłeś tej gry, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić najtaniej cdkeye do Helldivers 2 już dziś i dołącz do sił Super Earth.

111.97zł
Helldivers 2
Helldivers 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare