Instant Gaming EU
 
 

Helldivers 2 prezentuje system obligacji wojennych

Helldivers 2 prezentuje system obligacji wojennych

Helldivers 2 to nowa trzecioosobowa strzelanka od Arrowhead Game Studios. Twórcy Magicka zagłębili się już w ten gatunek w pierwszym Helldivers, a teraz powracają z kontynuacją, która zapewnia ulepszone wrażenia pełne akcji. Osadzona w galaktyce rozdartej wojną, Helldivers 2 stawia cię przeciwko wrogim obcym stworzeniom i siłom wroga w różnych scenariuszach. Jako członek Super Earth Armed Forces weźmiesz udział w strategicznych misjach wraz z trzema innymi żołnierzami. Współpraca ma kluczowe znaczenie dla powodzenia misji, a gra będzie oferować crossplay i ekscytującą mechanikę współpracy, aby zaoferować graczom wyjątkowe wrażenia z gry wieloosobowej.

Obligacje wojenne

Helldivers 2 zaoferuje graczom wiele sposobów na ulepszenie swoich postaci za pomocą dodatkowego uzbrojenia i dostosowania ich za pomocą przedmiotów kosmetycznych. Warbonds można kupić za Super Credits, walutę w grze, a każdy z nich działa jak swego rodzaju przepustka bojowa. Po ich zakupie można odblokować szereg przedmiotów kosmetycznych i dodatkowego wyposażenia dla swojej postaci. Mogą one znacznie zmodyfikować twoje wybory w rozgrywce, oferując nowe opcje ofensywne i taktyczne w grze.

W miarę postępów w Helldivers 2 i ukończonych misji będziesz zdobywać medale, które możesz wykorzystać do odblokowania dowolnego przedmiotu zawartego w zakupionym Warbondzie. W przeciwieństwie do przepustek bojowych, możesz wybrać, jaki przedmiot odblokujesz w danym momencie, a obligacje wojenne nie wygasają.

 

 

W Helldivers 2 możesz zdobywać Super Kredyty w misjach lub kupując je za prawdziwe pieniądze. W związku z tym cała zawartość Warbonds jest potencjalnie dostępna za darmo. System ten wydaje się być interesującą ewolucją systemu Battle Pass.

Premiera Helldivers 2 zaplanowana jest na 8 lutego wyłącznie na PC i PS5. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby zamówić klucz Helldivers 2 na PS5 w przedsprzedaży i przygotować się do gry, gdy tylko będzie dostępna.

114.87zł
Helldivers 2
Helldivers 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare