You are here
We also support
 
 
 
 

Kup Wolfenstein: The New Order

  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Wolfenstein: The New Order.
  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Wolfenstein: The New Order.
  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Wolfenstein: The New Order.
Utwórz powiadomienie cenowe dla Wolfenstein: The New Order

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Wolfenstein: The New Order jest grą Wolfenstein, która wznieciła płomienie serii, która wymyśliła gatunek gier w pierwszej osobie. MachineGames, studio deweloperskie złożone z grupy deweloperów, którzy są znani z głębokich, urzekających fabularnych gier, stworzyło Wolfenstein: The New Order by był shooterem z dużą ilością akcji, ciekawych przygód, ciekawej narracji w grze i brutalnej walki w pierwszej osobie. Wolfenstein: The New Order jest porywający, filmowy i wyrenderowany przy użyciu id Software's id Tech 5, aby zapewnić niesamowite wrażenia graficzne. W grze gracz zostaje wysłany do całej Europy z misją powstrzymania nazistowskiej machiny wojennej. Wraz z małą grupą bojowników ruchu oporu, którzy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc graczowi, rozpocznie się misja zakończenia nazistowskiego planu. Infiltruj najsilniej strzeżone obiekty, zmierz się z zaawansowanymi technologicznie nazistowskimi legionami i przejmij dowodzenie nad super bronią, która podbiła ziemię. Wolfenstein: The New Order oferuje ogromne możliwości działania w wielu różnych scenariuszach i środowiskach, które mają stanowić wyzwanie dla gracza. Szturmuj nadbrzeżną fortecę położoną na wybrzeżu Bałtyku, zaangażuj się w podwodne poszukiwania, kontroluj nazistowskie machiny wojenne i wiele innych rzeczy. Akcji w Wolfenstein: The New Order nigdy nie brakuje. Intensywnej akcji i ekscytującym przygodom towarzyszy urzekająca narracja gry, która zanurzy Cię w grze i w jej bohaterach. Wolfenstein: The New Order osadzony jest w alternatywnej linii czasu lat 60-tych, gdzie świat jest podyktowany przez znanego wroga, który zniekształcił i wywrócił historię do góry nogami. W Wolfenstein: The New Order jest wiele broni zniszczenia. Włam się do tajnego ośrodka badawczego lub mocno zabezpieczonego magazynu broni, aby zdobyć więcej broni dla swojego arsenału. Stań twarzą w twarz z olbrzymimi nazistowskimi robotami, wyszkolonymi Super Żołnierzami i umiejętnymi oddziałami uderzeniowymi, aby pokazać im, kto jest ich szefem.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Wolfenstein : The New Order

Komentarze na Wolfenstein: The New Order

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

BaihuClaw
3 lip 2022, 13:56 na dlcompare.com
It is a little difficult to distinguish the hiding enemies when you first start the game, as the graphics quality and coloring are bad. The occasional robot dogs you encounter can be scary. If you don't get bored until you come to the hospital, maybe you can continue the game.
Trochę trudno jest odróżnić ukrywających się wrogów, gdy po raz pierwszy zaczynasz grę, ponieważ jakość grafiki i kolorystyka są złe. Okazjonalne psy-roboty, które napotkasz, mogą być przerażające. Jeśli nie znudzisz się, dopóki nie przyjdziesz do szpitala, może będziesz mógł kontynuować grę.
sandra80
17 lut 2014, 23:22 na dlcompare.fr
The New Order, elles sont géniales. Ça donne envie d’y jouer immédiatement !
The New Order, są świetne. To sprawia, że chcesz grać natychmiast!

Ocena użytkowników

Średnia : 3.7/5 (140 głosy)
event marvel
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Wolfenstein: The New Order.

  • Użyj kodu gry Wolfenstein: The New Order PS4 w Playstation Network

  • Użyj kodu gry Wolfenstein: The New Order na Xbox One na Xbox Live

  • Użyj klucza cyfrowego w kliencie Epic Games, aby pobrać Wolfenstein: The New Order.

Dowiedz się więcej
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare