Kinguin advent rest
 
 

Kup Darkfall Unholy Wars

  utwórz powiadomienie cenowe

  Najlepsi sprzedawcy

   W Agonie, sześć ras jest w konflikcie o dominację świata. Tak więc Krasnoludy, Ludzie, Alfarsi, Mirdaini, Mahirimowie i Orkowie konkurują ze sobą bez litości. Po wybraniu swojego klanu, gracz musi przetrwać w otwartym świecie PvP. W tym świecie, gdzie przetrwanie jest bezsprzecznie twoim celem, klasy będą się stale rozwijać, pozwalając graczom na przyjmowanie wielu ról. Od wojownika do uzdrowiciela, umiejętności, których używasz będą decydować o Twoim losie. Podbijaj fortece, walcz w wojnach morskich, bez wątpienia przyczynisz się do chaosu, który uderza w Agon. Po kilku latach oczekiwania Unholy Wars przedłuży zagrożenie z Demonicznymi Lordami.

   Czytaj więcej


   Przepraszamy, nie mamy jeszcze żadnych cen dla Darkfall Unholy Wars.
   Wróć proszę później lub spróbuj wybrać inny kraj lub walutę.

   Możesz także sprawdzić poniżej powiązane produkty z Darkfall Unholy Wars, lub wrócić do kategorii gry Darkfall Unholy Wars : Gry fabularne.

   Komentarze na Darkfall Unholy Wars

   Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

   Odpowiedzanswering the message of

   500 Pozostało znaków

   Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
   DLCompare Extension
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare