Kinguin advent rest
 
 

Kup Bloodline Champions

  utwórz powiadomienie cenowe

  Najlepsi sprzedawcy

   Bloodline Champions to darmowa gra online, w której gracze angażują się w krótkie, intensywne bitwy do dziesięciu graczy podzielonych na dwie drużyny. Każdy z graczy musi przejąć kontrolę nad jedną z kilku różnych bloodlines, każdy z nich posiada własną, unikalną broń i umiejętności. Łatwy do nauczenia się, trudny do opanowania. Bloodline Champions są tak samo zabawni dla zwykłego gracza, jak i dla hardcore gamera.

   Przeżyj intensywne, napędzane adrenaliną walki multiplayer z tysiącami innych graczy. Krótkie mecze gwarantują, że nigdy nie utkniesz w długiej, ciągnącej się grze, która zapewni Ci szybką zabawę! Grind, bazy, poziomy i złoto. Nic z tego tu nie znajdziesz. Po prostu czysty ekscytujący all-out bitwy pvp, gdzie Ty i Twoje umiejętności są wszystkim, co ma znaczenie! Wybierz swoją postać spośród dwudziestu bloodlines, z których każdy ma swoje własne umiejętności i specjalności. Każdy z nich oferuje wyjątkowe przeżycia, od ognistego zapalnika po nieuchwytnego Ranid Assassina! Łatwe do nauczenia się, trudne do opanowania. Bezpośrednie sterowanie celowaniem za pomocą kursora, skupione postacie i łatwy do nauczenia się interfejs pozwalają cieszyć się Bloodline Champions już w kilka minut w pierwszej bitwie! Dzięki solidnemu systemowi dobierania przeciwników, możesz wyruszyć na pole bitwy natychmiast po dołączeniu. Rozegraj bitwy 5v5, albo z nieznajomymi automatycznie dopasowanymi do Twojego poziomu, albo z drużyną swoich najlepszych przyjaciół!

   Miej oko na swoje postępy, korzystając z dogłębnego systemu śledzenia statystyk, który pozwala na przeglądanie efektywności zarówno własnych, jak i innych graczy z różnymi umiejętnościami taktycznymi i bloodlineami. Krótkie i intensywne bitwy skupiają się na umiejętnościach graczy, a rozbudowany system śledzenia statystyk sprawia, że Bloodline Champions jest idealne do gry kompetetywnej. Żyaw grafika, unikalny styl artystyczny i znakomity projekt dźwiękowy ożywiają świat Bloodline Champions, a Ty zajmujesz się zadawaniem śmierci i zniszczenia.

   Czytaj więcej


   Przepraszamy, nie mamy jeszcze żadnych cen dla Bloodline Champions.
   Wróć proszę później lub spróbuj wybrać inny kraj lub walutę.

   Komentarze na Bloodline Champions

   Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

   Odpowiedzanswering the message of

   500 Pozostało znaków

   mike
   mike
   27 lut 2012, 18:56na dlcompare.fr
   Salutations Mike, En effet il y avait un bug, c'est corrigé, merci a toi! :)</blockquote> pas de souci , cordialement .
   <blockquote> Pozdrawiam Mike, Rzeczywiście był błąd, został naprawiony, dzięki Tobie! :)</blockquote> bez obaw, serdecznie.
   denpxc
   denpxc
   25 lut 2012, 10:16na dlcompare.fr
   <blockquote>mike wrote: <a href="#comment1121">#</a> Bonjour, il y a un souci de tarif sur le jeu bloodline champion chez game store, il est indiquer a 8€95 hors sur le site il est marquer 29€99 .</blockquote> Salutations Mike, En effet il y avait un bug, c'est corrigé, merci a toi! :)
   <blockquote>mike napisał: <a href="#comment1121">#</a> Nie jestem pewien czy uda mi się zdobyć grę, ale na pewno uda mi się ją zdobyć. </blockquote> Cześć Mike, Próbowałem znaleźć sposób, aby gra działała dla mnie. :)
   Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
   • Informacje techniczne

   • Oficjalna strona : Bloodline Champions
   • Kategorie :
   • Edytor : funcom
   • Deweloper : Stunlock Studios
   • Tryby : Solo, Multiplayer
   • Data wydania : 13 stycznia 2011
   • Wymagania systemowe
    • Minimalne
    • OS : XP / Vista / 7
    • CPU : Intel Pentium 3.2 GHz or equivalent AMD
    • RAM : 1 Gb (XP) / 2 Gb (Vista / 7)
    • GPU : 128Mb Shader Model 3
   • Kategoria wiekowa
   • PEGI 12
   DLCompare Extension
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare