Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Shin Megami Tensei V: Vengeance

 • PC
 • PS5
 • Switch
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Shin Megami Tensei V: Vengeance to ulepszona wersja piątej głównej części serii Shin Megami Tensei. Akcja gry rozgrywa się we współczesnym Tokio, gdzie nagła apokalipsa zdewastowała miasto i sprowadziła demony z innych światów. Jako nowo mianowany Nahobino, gracz musi poruszać się po postapokaliptycznym świecie i walczyć z siłami ciemności, aby przywrócić porządek.  W Shin Megami Tensei V: Vengeance gracze mogą wybrać dwie różne ścieżki. "Kanon Stworzenia" umieszcza gracza w centrum odwiecznego konfliktu między aniołami i demonami jako tego, który walczy o ocalenie świata. Jest to klasyczna historia przedstawiona w oryginalnej grze.  Tymczasem "Canon of Vengeance" to nowa fabuła z obsadą nowych postaci i wprowadza trzecią frakcję do konfliktu, Qadištu, którzy mają swój własny mroczny plan.  Rozgrywka w Shin Megami Tensei V: Vengeance to połączenie eksploracji, walki turowej i negocjacji z demonami. Turowy system walki jest wysoce taktyczny, a gracz musi wykorzystywać słabości i odporności wrogich demonów. Aspekt negocjacyjny gry pozwala graczowi rekrutować wrogie demony do swojej drużyny, oferując im przedmioty, pieniądze lub rozmowę.  Shin Megami Tensei V: Vengeance to doskonały dodatek do serii Shin Megami Tensei, z nową wciągającą fabułą, wciągającą rozgrywką i piękną grafiką. Wykorzystując swojego poprzednika jako podstawę, Shin Megami Tensei V: Vengeance zapewnia doświadczenie, które poprawia wszystkie aspekty poprzedniej gry, od rozgrywki po fabułę. Ostatecznym rezultatem jest gra, która nie ma słabych punktów i jest idealna dla fanów kultowej serii JRPG.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Shin Megami Tensei V Vengeance?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Pobierz Twoja gra na Switch z Nintendo eShop

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  • Preorder bonus: Dwa święte skarby
  • Taniec dobrobytu Mitamy
  • Taniec PD Mitamy
  • Taniec cudów Mitamy
  • Zadanie demona – Zgliszcza sakury ze wschodu
  • Zadanie demona – Boża wola i infernalny sprzeciw

  (*) Znaleźliśmy ten produkt wśród 17 sprzedawców, najniższa cena to 69.00zł w Steam, a nasi użytkownicy pozostawili 0 komentarzy

  Komentarze na Shin Megami Tensei V: Vengeance

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare