Shin Megami Tensei V: Vengeance wyznacza nowe standardy w serii

Shin Megami Tensei V: Vengeance wyznacza nowe standardy w serii

Shin Megami Tensei V: Vengeance to nowa wersja gry fabularnej wydanej przez Atlus w 2021 roku, a jej zbliżająca się premiera ekscytuje wszystkich fanów serii. Liczba ulepszeń, które Vengeance wprowadza do oryginalnego Shin Megami Tensei V pod względem fabuły, rozgrywki i wydajności, przyczynia się do tego, że zakup gry jest opłacalny nawet dla tych, którzy grali w oryginał. Walka z demonami z innych światów w postapokaliptycznym i zniszczonym Tokio nigdy nie była tak ekscytująca jak w Shin Megami Tensei V: Vengeance, ponieważ gra daje więcej opcji niż kiedykolwiek dzięki wprowadzeniu nowej frakcji. Ulepszona grafika, nowa mechanika i możliwość grania na wielu platformach zamiast uruchamiania jej wyłącznie na Nintendo Switch sprawią, że nowa gra pójdzie znacznie dalej niż jej poprzedniczka.

Lepsza niż kiedykolwiek

Oryginalne Shin Megami Tensei V zostało uznane przez wielu fanów serii za niewykorzystaną szansę, ale Vengeance wyrasta na przeprosiny za szorty, które odkupują dewelopera i przyciągają fanów gier JRPG szukających czegoś innego niż seria Persona. Shin Megami Tensei V: Vengeance nie tylko utrzymuje poziom trudności poprzednich odsłon serii, ale także usuwa wszystkie słabe punkty oryginału i rozszerza zawartość, czyniąc grę prawdziwym klejnotem gatunku.

Firma Atlus opublikowała nowy materiał wideo z gry Shin Megami Tensei V: Vengeance, który prezentuje wiele nowych elementów rozgrywki i ekscytujący turowy system walki. Można go obejrzeć poniżej.

 

 

Shin Megami Tensei V: Vengeance przynosi więcej wszystkiego, co sprawiło, że popularna seria JRPG stała się ulubieńcem fanów, a w porównaniu z poprzednikiem jest po prostu znacznie lepsza. Oczywiście, jeśli twoją platformą do gier nie jest Nintendo Switch, wkrótce będziesz miał okazję wyruszyć w tę epicką przygodę po raz pierwszy, ponieważ Shin Megami Tensei V: Vengeance zadebiutuje 14 czerwca 2024 roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series i platformie Nintendo. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby znaleźć najlepsze oferty i zamówić Shin Megami Tensei V: Vengeance w przedsprzedaży, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare