Instant Gaming EU
 
 

Shin Megami Tensei V: Vengeance na Game Pass?

Shin Megami Tensei V: Vengeance na Game Pass?

Zbliżająca się premiera Shin Megami Tensei V: Vengeance ekscytuje wszystkich fanów serii. Nowa gra od Atlus wyznaczy nowe standardy dzięki mnóstwu ulepszeń i nowości, które sprawią, że nowa wersja oryginalnego Shin Megami Tensei V będzie znacznie lepszym doświadczeniem niż jej poprzednik. Podczas gdy Kanon Stworzenia pozwoli graczom odkrywać historię z poprzedniej gry w niezmienionej formie, Kanon Zemsty wprowadza zupełnie nową fabułę z nową demoniczną frakcją, Qadištu, która wyznacza własną ścieżkę w konflikcie, w którym ścierają się anioły i demony.

Błyskawiczna kontrowersja

Wszystko wydawało się być gotowe na premierę Shin Megami Tensei V: Vengeance 14 czerwca, aż do wczoraj. Relacja na Instagramie wskazywała na to, że gra zostanie wydana na Xbox Game Pass w momencie premiery, co wprawiło wszystkich fanów w zakłopotanie. Pierwotnie gra miała zostać wydana na Xbox, PlayStation, Nintendo Switch i PC, ale ta informacja zaskoczyła wszystkich fanów. Atlus zareagował jednak wystarczająco szybko, aby wyjaśnić tę sprawę.

 

 

Według dewelopera, Shin Megami Tensei V: Vengeance nie zostanie włączone do Xbox Game Passa w momencie premiery. Obrazki z Instagrama są wynikiem błędu z szablonem użytym do stworzenia rolki. Studio przeprosiło i zawartość została usunięta, ale chciało wyjaśnić, że informacje były błędne. W związku z tym Shin Megami Tensei V: Vengeance nie będzie częścią usługi subskrypcji Microsoftu i będziesz musiał kupić ją na wybraną platformę, jeśli chcesz w nią zagrać. Właśnie w tym miejscu przydaje się nasza porównywarka, która pozwala łatwo znaleźć najlepsze zniżki na klucze Shin Megami Tensei V: Vengeance, dzięki czemu można pobrać grę i rozpocząć nową przygodę już pierwszego dnia.

Shin Megami Tensei V: Vengeance obiecuje być grą, którą poprzedniczka nie była, oferując doświadczenie z ulepszonymi funkcjami rozgrywki i zupełnie nową zawartością. Atlus chce, aby była to pozycja obowiązkowa dla fanów popularnej serii JRPG.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare