Kup Amnesia: The Bunker

 • PC
 • XboxOne
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Kultowa seria psychologicznych horrorów powraca w nowej odsłonie z Amnesia: The Bunker. Zanurz się w ekscytującym doświadczeniu przetrwania wskakując w buty francuskiego żołnierza Henri Clémenta, który zostaje sam w bunkrze podczas 1 wojny światowej. Poruszanie się po ciemnym labiryncie korytarzy i pomieszczeń nie jest wcale łatwe, ale sprawy nabiorą tempa, gdy odkryjesz, że poluje na ciebie straszna obecność. Z tajemniczym potworem, który depcze ci po piętach, będziesz musiał znaleźć środki, aby zbadać bunkier i znaleźć wyjście. Zbierz wszystko, co może się przydać i wykonaj wszystko, czego potrzebujesz, aby pozostać przy życiu podczas tej przygody. W międzyczasie, jeśli będziesz miał wystarczająco dużo szczęścia, możesz dowiedzieć się, co stało się z innymi żołnierzami w twoim oddziale i rozwikłać tajemnice Amnesia: The Bunker.  W tym pierwszoosobowym sandboksowym doświadczeniu będziesz musiał pokonać mnóstwo przeszkód w opresyjnej i dusznej atmosferze. Zaczynasz z zaledwie rewolwerem z jednym pociskiem i hałaśliwą latarką dynamo. Znalezienie środków do przetrwania przy jednoczesnym utrzymaniu w ryzach ścigającej cię koszmarnej istoty będzie nie lada wyzwaniem, gdyż będzie ona reagować na twoje decyzje i działania. Każdy twój ruch może być twoim ostatnim. Użycie latarki może na przykład odsłonić twoją pozycję, ale poruszanie się w ciemności może być równie niebezpieczne. Na szczęście nie ma tylko jednego sposobu na przetrwanie w Amnesia: The Bunker, musisz tylko znaleźć swój. Jeśli wszystko zawiedzie, twoja ostatnia kula może być jedynym sposobem na ucieczkę z tego koszmaru.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Amnesia The Bunker

  Użyj klucza CD na Steam.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Komentarze na Amnesia: The Bunker

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare