K4G BG 4 EN
 
 

Amnesia: The Bunker jest teraz jeszcze bardziej przerażająca

Amnesia: The Bunker jest teraz jeszcze bardziej przerażająca

Zbliżające się obchody Halloween oznaczają nadejście upiornych wydarzeń specjalnych i nowych funkcji w wielu grach. Jako jednej z najbardziej przerażających gier w gatunku, Amnesii: The Bunker nie brakuje przerażających momentów, ale fani popularnej serii horrorów mają prawo cierpieć (lub cieszyć się) jeszcze bardziej dzięki najnowszej zawartości dodanej do gry. Frictional Games wydało halloweenową aktualizację dla Amnesia: The Bunker, która zmienia grę w jedno z najstraszniejszych doświadczeń w gatunku.

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o grze

Amnesia: The Bunker została pierwotnie zaprojektowana jako przerażający koszmar, ale aktualizacja Halloween wprowadza szereg zmian, które sprawiają, że gra jest jeszcze trudniejsza. Po pierwsze, Biuro Administracyjne Bunkra nie jest już bezpieczną przystanią i możesz zostać zaatakowany w dowolnym momencie, jeśli spróbujesz się tam ukryć. Ponadto potwory będą bardziej nieprzewidywalne niż kiedykolwiek wcześniej i możesz zapomnieć o poleganiu na swojej wcześniejszej wiedzy na temat ich zachowania. Zmieniono również system regeneracji zdrowia, a wychodzenie z obrażeń będzie trudniejsze, czasami wymagając różnych metod leczenia w zależności od rodzaju ran.

Wszystkie te zmiany i kilka innych dotyczą trybu Shellshock. Pojawiły się również dwa nowe tryby rozgrywki, które są dostępne po pierwszym przejściu gry Amnesia: The Bunker. Tryb niestandardowy pozwala zmodyfikować szereg parametrów, aby dostosować rozgrywkę do własnych upodobań. Ponadto tryb Nowa Gra Plus pozwala zanurzyć się w tym wyjątkowym horrorze psychologicznym w podwyższonym poziomie trudności. Aktualizacja Halloween dodaje również do Amnesia: The Bunker nowe osiągnięcia, obszar treningowy i wsparcie dla 120 PFS na PC.

 

 

Jeśli szukasz ostatecznego horroru, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najtańsze ceny cdkeyów Amnesia: The Bunker i przygotuj się na dreszcze.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare