Rozgrywka w Amnesia: The Bunker jest przytłaczająca

Rozgrywka w Amnesia: The Bunker jest przytłaczająca

Podobnie jak jej poprzedniczki z serii Amnesia, nadchodzący horror od Frictional Games nie jest grą dla każdego. Amnesia: The Bunker dzieli pewną cechę z innymi grami z serii Amnesia, która sprawia, że są one tak popularne: zapewniają głęboki poziom zanurzenia w opresyjnej atmosferze. Perspektywa bycia uwięzionym wraz z nieznanym zagrożeniem, które poluje na Ciebie w zamkniętym środowisku, jest dość przerażająca, ale także przemawia do fanów gatunku. Dlatego też Amnesia: The Bunker przyciągnęła już uwagę wielu graczy, którzy chętnie zagłębiają się w takie doświadczenie.

Jeśli jesteś jednym z nich, ucieszy cię wiadomość, że deweloper Frictional Games opublikował nowy zwiastun demonstracyjny prezentujący 10 minut rozgrywki z Amnesia: The Bunker.

 

 

Nowy rodzaj doświadczenia

Fani serii zauważą znaczące zmiany w sposobie, w jaki Amnesia: The Bunker podchodzi do akcji w porównaniu do gier takich jak Amnesia: Rebirth. Nowa gra jest bardziej sandboksowym doświadczeniem survivalowym niż liniową fabułą, ale podstawowe elementy nadal są obecne. Poruszanie się po nieznanym i mrocznym środowisku, będąc pod presją czasu z paskudnym potworem na ogonie, to doświadczenie, które podniesie adrenalinę i przyprawi o dreszcze.

Amnesia: The Bunker oferuje nawet więcej możliwości regrywalności, ponieważ nie jest to podróż w jedną stronę przez bunkier z I wojny światowej, w którym uwięziony jest francuski żołnierz Henri Clément. Gracz ma pewną swobodę w reagowaniu i wymyślaniu różnych sposobów na osiągnięcie celu, jakim jest ucieczka żywcem z tego koszmarnego miejsca. Możesz nawet zastrzelić potwora z pistoletu, choć prawdopodobnie tylko go to wkurzy.

Ogólnie rzecz biorąc, Amnesia: The Bunker to dokładnie takie doświadczenie, jakiego szukają fani. Jest tak samo ekscytująca i przerażająca jak jej poprzedniczki, ale mniej napięta, co jest ogromną zaletą. W końcu, bez względu na to, co zrobisz w grze, będziesz musiał zmierzyć się ze straszną prawdą: nie masz kontroli w danym momencie.

Premiera gry zaplanowana jest na 23 maja na PC. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać klucz Steam Amnesia: The Bunker w najlepszej cenie w dowolnym momencie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare