Amnesia: The Bunker została ponownie opóźniona

Amnesia: The Bunker została ponownie opóźniona

Frictional Games ogłosiło, że opóźnia premierę Amnesia: The Bunker o dodatkowe dwa tygodnie. Zamiast w maju, trzecia część serii Amnesia trafi do sklepów 6 czerwca.

 

 

Oto wyjaśnienie według Amnesia: The Bunker kreatywnego lidera, Fredrika Olssona:

 

"Przechodzimy przez proces certyfikacji i napotkaliśmy wiele rzadkich awarii, bardzo trudnych do zidentyfikowania, odtworzenia, a tym samym również naprawienia. Po prostu nie mamy na to czasu. Alternatywą byłoby poproszenie zespołu o pracę w weekendy lub w nocy, ale tego po prostu nie robimy w Frictional".

 

Na szczęście to nie wszystkie złe wieści. Po pierwsze, dwa tygodnie to nie jest dużo czasu, zwłaszcza że gra triple-A, taka jak Suicide Squad: Kill the Justice League, została opóźniona do przyszłego roku z powodu negatywnych reakcji podczas transmisji na żywo z rozgrywki.

Co więcej, aby dać fanom przedsmak tego, jak to jest być uwięzionym w podziemnym bunkrze podczas prześladowania przez dzikiego potwora, Frictional Games wyda grywalne demo na Steamie 22 maja. Dotyczy to wersji na PC, ale nie jest jeszcze jasne, czy Xbox i PS5 również otrzymają demo.

 

 

Fani cierpliwie czekali na to, by dać się przestraszyć grze, odkąd ostatnie zwiastuny pokazały tylko how different it is z poprzednich odsłon serii. Amnesia: The Bunker nawiązuje do Resident Evil ze swoją bezpieczną strefą i pozornie niezwyciężonym potworem, ale zawiera klaustrofobiczne tunele, ciemne zakamarki i presję ograniczonych zapasów paliwa, aby generator działał.

Amnesia: The Bunker zadebiutuje 6 czerwca na PC, Xbox Series, Xbox One i PlayStation 4. Grę można nabyć w przedsprzedaży na stronie Amnesia: The Bunker Xbox code w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare