Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Kup Two Point Campus

Utwórz powiadomienie cenowe dla Two Point Campus

Najlepsi sprzedawcy

Zbuduj najlepszą akademię z Two Point Campus! Od tych samych twórców, co szpital Two Point, ten symulator pozwala zbudować najfajniejszą szkołę w historii, której pozazdrości Ci każda instytucja edukacyjna.Projektujesz i tworzysz środowisko kampusu. Zaczynając od działki, rozmieszczasz budynki, tworzysz ścieżki między nimi i dodajesz dekoracje, takie jak posągi, ławki, ogrodzenia, rośliny i drzewa. Będziesz musiał także stworzyć sale lekcyjne, sale wykładowe, dormitoria, kuchnie, biblioteki i wiele innych.To nie wszystko jeśli chodzi o budynki - musisz również zatrudnić pracowników, którzy będą prowadzić kursy w Twojej szkole, pomagać w wykładach i utrzymywać teren w czystości i dobrym stanie. Będziesz musiał również zarządzać finansami, aby utrzymać pracowników i stworzyć nowe budynki.Wreszcie, musisz także zarządzać swoimi studentami. Każdy student ma swoją własną, proceduralnie wygenerowaną osobowość. Przyciągnij studentów do swojej uczelni za pomocą wielu dziwacznych kursów. Szkoła Rycerska uczy ich jak być rycerzami, z konkursami walk i średniowieczną literaturą. Gastronomia sprawi, że będą tworzyć kulinarne arcydzieła, takie jak gigantyczne pizze i torty. Upewnij się, że Twoi uczniowie uczą się i odpoczywają. Jeśli zadbasz o dobre samopoczucie swoich uczniów, ukończą oni szkołę latem, a Ty będziesz miał świeżą partię uczniów na nowy rok szkolny.Nauka jest zabawą w Two Point Campus! Skorzystaj z Two Point Hospital, aby zdobyć przedmioty dekoracyjne, które ozdobią Twój szpital!

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Two Point Campus

Komentarze na Two Point Campus

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Skyvenhild
Skyvenhild
7 maj 2022, 22:32nadlcompare.fr
J'avais déjà adoré Two Point Hospital qui était très addictif et surtout très drôle dans l'invention des maladies alors Two Points Campus reste dans la même contuinité à part le thème bien sûr
Uwielbiałam już Two Point Hospital, który był bardzo wciągający, a przede wszystkim bardzo zabawny w wymyślaniu chorób, więc Two Points Campus pozostaje w tym samym kontinuum, oczywiście z wyjątkiem tematu.
Luiser
Luiser
28 lut 2022, 08:07nadlcompare.es
Despues de verlo durante 1 semana en twitch, me parece uno de los mejores juegos, a nivel grafico luce maravilloso, jugabilidad muy buena, se echa de menos ciertas cosillas, pero aun asi es un maravilloso juego.
Po oglądaniu jej przez 1 tydzień na twitchu, uważam, że jest to jedna z najlepszych gier, grafika wygląda cudownie, gameplay bardzo dobry, brakuje jej kilku rzeczy, ale i tak jest to wspaniała gra.
Jail
Jail
22 lut 2022, 19:10nadlcompare.fr
nice game and new gameplay
fajna gra i nowa rozgrywka
620a05e20ab53@armosssss
620a05e20ab53@armosssss
14 lut 2022, 08:59nadlcompare.fr
nice game and new gameplay
fajna gra i nowa rozgrywka
ezzss
ezzss
12 lut 2022, 11:30nadlcompare.fr
nice gameplay with new features
miła rozgrywka z nowymi funkcjami
Gamer2021
Gamer2021
11 lut 2022, 03:25nadlcompare.fr
nice gameplay with new features
miła rozgrywka z nowymi funkcjami
Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Two Point Campus.
  • Użyj kodu gry Two Point Campus PS4 w Playstation Network
  • Użyj kodu gry Two Point Campus na Xbox One na Xbox Live

  • Pobierz Two Point Campus na Switch z Nintendo eShop
  • Two Point Campus zostanie wysłany jako podarunek Steam bez żadnych ograniczeń geograficznych.

Dowiedz się więcej
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare