Instant Gaming EU
 
 

Two Point porzuca szpital dla kampusu

Two Point porzuca szpital dla kampusu

Two Point Studios wyrobiło sobie markę jako deweloper dzięki duchowemu następcy Theme Hospital. Ich symulacyjna gra biznesowa Two Point Hospital opiera się na klasycznym tytule o zarządzaniu szpitalem, dostarczając zabawnych i przezabawnych doświadczeń, jakich jeszcze nie było. W grze możesz zbudować swój własny szpital od podstaw, a następnie zadbać o każdy aspekt jego zarządzania, aby stał się dochodowym biznesem. Gra zawiera niedorzeczną liczbę zasobów, które możesz wykorzystać do stworzenia swojej placówki medycznej, w tym szeroką gamę mebli, dekoracji, sprzętu medycznego i innych. Po otwarciu go dla ludzi, szpital otrzyma wiele pacjentów dotkniętych przez niektóre z najbardziej zabawnych i śmiesznych chorób, jakie można sobie wyobrazić, a Ty będziesz musiał upewnić się, że otrzymują odpowiednie leczenie. Jeśli będziesz ciężko pracował, wkrótce będziesz pławił się w zyskach, ale jest też wiele nieoczekiwanych zdarzeń, które mogą mieć wpływ na Twój sukces. Ponadto, Two Point Hospital zawiera wiele scenariuszy, które wymagają od Ciebie zarządzania bardzo specjalnymi szpitalami w specyficznych warunkach, co sprawia, że proces zarządzania jest sporym wyzwaniem.

Gra posiada już kilka rozszerzeń, które dodają mnóstwo nowości, ale wygląda na to, że Two Point pracuje nad innym projektem. Dzięki opublikowanemu wczoraj wpisowi w Microsoft Store dowiedzieliśmy się, że kontynuacja Two Point Hospital będzie miała zupełnie inną oprawę. Two Point Campus wydaje się być nadchodzącą grą studia, która zamiast na szpitalach skupi się na życiu uniwersyteckim. Wygląda na to, że będzie dość podobna jeśli chodzi o rozgrywkę, a Twoją misją będzie stworzenie i zarządzanie kampusem uniwersyteckim tak, aby przynosił zyski. Według opublikowanych zdjęć, które nie są już dostępne, wydaje się, że będzie wiele działań dla studentów w swojej uczelni do zaangażowania się, w tym zawody i gotowanie.

 

two point campus

 

Nie ma jeszcze oficjalnego oświadczenia od Two Point Studios w tej sprawie, ale jesteśmy pewni, że nie minie zbyt wiele, aż ogłoszą Two Point Campus. W międzyczasie możesz nadal skupiać się na zarządzaniu swoim szpitalem.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare