Two Point Campus: Szkoła medyczna rusza w przyszłym tygodniu

Two Point Campus: Szkoła medyczna rusza w przyszłym tygodniu

Deweloper Two Point Studios zdołał ożywić ducha Theme Hospital w swojej pierwszej grze, ale także przeniósł głupkowaty humor i szczegółową mechanikę symulacji Two Point Hospital do zupełnie nowego scenariusza w Two Point Campus. Zamiast cieszyć się zarządzaniem placówką medyczną, w której leczysz pacjentów dotkniętych najbardziej szalonymi chorobami, możesz zanurzyć się w bardzo specyficznym życiu uniwersyteckim i zarządzać kampusem. Oczywiście Two Point Campus nie przypomina żadnego innego uniwersytetu, jaki kiedykolwiek widziałeś. Studenci mogą uczęszczać na kursy, których nie można znaleźć nigdzie indziej na świecie, zawsze z odrobiną humoru, która sprawia, że gry Two Point Studios odnoszą sukces.

Najlepsze z dwóch światów

A gdybyśmy ci powiedzieli, że już wkrótce będziesz mógł cieszyć się tym, co najlepsze w Two Point Hospital w Two Point Camp us? Nadchodząca premiera Two Point Campus : Medical School pozwoli ci to zrobić jako trzecia zawartość DLC do gry. O ile Space Academy było idealne dla aspirujących astronautów, a School Spirits pozwalało na szkolenie przyszłych Pogromców Duchów, nowe DLC skupia się na opiece zdrowotnej.

Two Point Campus: Medical School wprowadzi dwa nowe kursy dla studentów uczelni. Aspirujący lekarze i pielęgniarki poznają tajniki swoich przyszłych zawodów pod okiem nauczyciela, pomagając w leczeniu pacjentów cierpiących na niektóre z najpopularniejszych chorób występujących w szpitalu Two Point. Przynajmniej tak powinno być, ale sprawy zawsze mogą przybrać nieoczekiwany obrót w grze, więc możesz spodziewać się niespodzianek.

Premiera Two Point Campus: Medical School zaplanowana jest na 17 sierpnia na PC. Jak zwykle, najlepsze ceny na zakup Two Point Campus: Medical School na PC są już dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare