Zanurz się w aktualizacji z okazji pierwszej rocznicy Dave'a the Divera

Zanurz się w aktualizacji z okazji pierwszej rocznicy Dave'a the Divera

Gra o eksploracji głębin morskich, łowieniu ryb i zarządzaniu restauracją sushi, Dave the Diver, stworzona przez niezależne studio Mintrocket, skończyła właśnie rok. Dave the Diver to dobrze znany tytuł, który podbił serca graczy, zyskując rozgłos dzięki unikalnej oprawie i wciągającej rozgrywce, która łączy w sobie elementy rogue-lite. Dwa dni po premierze, Dave the Diver był piątym najlepiej sprzedającym się produktem na Steam. W ciągu dziesięciu dni od premiery gra sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy, a do stycznia 2024 roku - w trzech milionach.

Z okazji pierwszej rocznicy Dave the Diver, przypadającej na 26 czerwca 2024 roku, firma Mintrocket opublikowała na swoim kanale YouTube film zatytułowany "Dave the Diver First Anniversary | Developer Interview":


Film zawiera wywiad z twórcami gry Dave the Diver z okazji jej pierwszej rocznicy. Deweloperzy omawiają proces tworzenia gry, wyzwania, przed którymi stanęli i nadchodzące aktualizacje. Podkreślają również elementy, które przyczyniły się do sukcesu i popularności gry wśród graczy, jednocześnie wyrażając wdzięczność wszystkim graczom, którzy wspierali grę i pomogli jej osiągnąć taki sukces.

Na tym świętowanie się nie kończy. Mintrocket uruchomił również aktualizację Dave the Diver 1ST ANNIVERSARY UPDATE. Teraz możesz dołączyć do uroczystości rocznicowych bezpośrednio w swojej ulubionej grze.

Nowa zawartość

 • Nowa mini-gra:
  • Demo EVIL FACTORY zostało dodane jako aplikacja na smartfony.
  • Odblokuj minigrę za pomocą kodu promocyjnego: DAVEANNIVERSARY
  • Otwórz smartfon - zadzwoń do operatora - odbierz nagrodę - wprowadź kod promocyjny.
  • Dostępne po odblokowaniu aplikacji minigry
  • Nowy amulet "Leo Keychain" można zdobyć po ukończeniu wersji demonstracyjnej.
 • Brelok do telefonu:
  • Mini wersja Dave'a może zostać dołączona do smartfona w grze.
 • I wiele innych optymalizacji i poprawek błędów:
  • Można o nich przeczytać tutaj.

Sukces Dave the Diver jest bez wątpienia zasłużony. Gra może pochwalić się również kilkoma ekscytującymi kolaboracjami, takimi jak Dredge, darmowym DLC z Godzillą i niedawną kolaboracją z trzecioosobową strzelanką Goddess of Victory: Nikke. Mając przed sobą tak obiecującą przyszłość, możemy z niecierpliwością oczekiwać kolejnych ekscytujących treści i aktualizacji dla Dave the Diver w najbliższej przyszłości.

Jeśli jesteś zwykłym graczem, który lubi relaksujące i zabawne gry, Dave the Diver jest koniecznością. Upewnij się, że korzystasz z niezawodnego narzędzia porównywania cen dLcompare, aby uzyskać najlepszą ofertę na Dave the Diver już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare