Instant Gaming EU
 
 

Dave the Diver otrzymuje crossover z Dredge w następny piątek

Dave the Diver otrzymuje crossover z Dredge w następny piątek

Wędkarstwo jest jednym z najbardziej ekscytujących zajęć, w które można się zaangażować podczas grania w gry wideo w tym roku, dzięki grom takim jak Dave the Diver. Bycie nurkiem, który poluje na ryby za pomocą harpuna w ciągu dnia, aby zaopatrywać restaurację sushi, którą prowadzi w nocy, może wydawać się banałem, ale gra pokazała, że ma duży potencjał, przyciągając w tym roku uwagę ogromnej liczby graczy.

Dzięki ekscytującej mechanice rozgrywki i pięknej grafice w stylu pixel-art, Dave the Diver jest jedną z największych niespodzianek 2023 roku, ale nie jest to jedyna gra wędkarska, która odniosła sukces w tym roku. Podobnie Dredge to wyjątkowa przygoda, w której wcielamy się w rybaka poszukującego skarbów w morzu pełnym potworów. Obie gry mają zupełnie inne podejście do łowienia ryb, ale teraz będziesz mógł zmierzyć się z okropnościami z Dredge, grając w Dave the Diver.

Klient ma zawsze rację

Gra stworzona przez Mintrocket otrzyma nowe DLC w crossoverze z Dredge. Rozszerzenie doda nowe aberracyjne ryby do Blue Hole, które trzeba będzie złowić, aby zaopatrzyć Bancho Sushi. Do restauracji zaczną przybywać nowi klienci, którzy zadowolą się jedynie okropieństwami z głębin na talerzu. To DLC otworzy wiele nowych opcji w grze i sprawi, że zarządzanie restauracją stanie się większym wyzwaniem, ponieważ zwykli klienci nie będą zbyt zadowoleni z nowych przysmaków, które będziesz serwować.

 

 

Połączenie Dave the Diver i Dredge jest bardzo dobrym pretekstem do wypróbowania obu gier, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. DLC będzie dostępne za darmo dla posiadaczy gry w najbliższy piątek. Pamiętaj, że najlepsze oferty na cdleye do Dave the Diver na PC znajdziesz w naszej porównywarce. Oczywiście za jej pomocą można również kupić tanią kopię Dredge.

48.60zł
DREDGE
DREDGE
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare