Ogłoszono współpracę Goddess of Victory: Nikke x Dave The Diver

Ogłoszono współpracę Goddess of Victory: Nikke x Dave The Diver

Dave The Diver to przygodowa gra RPG dla jednego gracza, wydana przez niezależne studio Mintrocket. Gra łączy w sobie zarówno przygodę akcji, jak i styl zarządzania, podczas gdy gracze eksplorują głębiny morskie, aby zbierać w nocy składniki do restauracji sushi. Od czasu premiery gra zyskała znaczną popularność, stając się jednym z największych sukcesów indie 2023 roku z ponad 3 milionami sprzedanych kopii.

Goddess of Victory: Nikke to trzecioosobowa fabularna strzelanka akcji stworzona przez Shift Up, tego samego dewelopera, który stoi za Stellar Blade, grą, która ostatnio zrobiła furorę, sprzedając się w ponad 1 milionie egzemplarzy w zaledwie 2 miesiące. Goddess of Victory: Nikke oferuje system walki oparty na akcji, który obraca się wokół szybkiej zmiany postaci i wykorzystania umiejętności bojowych w środowisku w stylu anime. Gra jest darmowa i oferuje system gacha.

Mogłoby się wydawać, że przygodowa gra RPG dla jednego gracza i trzecioosobowa strzelanka nie mają ze sobą nic wspólnego lub po prostu nie pasują do siebie. Ale Shift Up uważa inaczej, ponieważ właśnie ogłosili oficjalne wydarzenie NIKKE x DAVE THE DIVER Commemoration PV:

"Tym razem sygnał D-WAVE został wykryty na środku oceanu. Kim może być tajemniczy gość?"

Począwszy od 4 lipca 2024, gracze, którzy zalogują się do Goddess of Victory: Nikke otrzymają zapasy ekscytujących nagród i będą mogli towarzyszyć Dave'owi i Bancho w misji, która pomoże im znaleźć sposób na powrót do domu. Misja ta obejmuje rozgrywkę w dwóch kultowych trybach gry Dave the Diver: polowanie na ryby i prowadzenie sklepu sushi, odtworzonych wyłącznie w Goddess of Victory: Nikke.

Ta współpraca będzie również obejmować ekskluzywne kostiumy dla dwóch Nikke: Mast i Anchor:

  • Mast the Diver
  • Anchor the Diver (za darmo)

W świecie gier zaskakujące kolaboracje lub crossovery nie są rzadkością. Na przykład współpraca Dead By Daylight z Resident Evil, crossover Call of Duty: Modern Warfare 2 z popularnym serialem telewizyjnym The Boys i Fortnite z ich wysokiej jakości współpracą z dużymi nazwiskami ze świata muzycznego i nie tylko. Ale ta współpraca Nikke x Dave The Diver jest naprawdę nieoczekiwana, rywalizując nawet z legendarnym crossoverem DOOM: Eternal i Animal Crossing New Horizons.

Jeśli nie miałeś okazji wypróbować Dave the Diver przed wydarzeniem Goddess of Victory: Nikke, skorzystaj z naszej niezawodnej porównywarki cen, aby zdobyć kopię klucz do gry Dave the Diver już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare