Instant Gaming EU
 
 

Dave The Diver zadebiutuje na PlayStation

Dave The Diver zadebiutuje na PlayStation

Ulubiona gra wędkarska i restauracyjna z 2023 roku wkrótce trafi na konsole. Dave The Diver to jedna z największych niespodzianek wydanych w tym roku. Gra stworzona przez Mintrocket przyciągnęła uwagę wielu graczy dzięki zabawnej rozgrywce i pikselowej grafice. Po osiągnięciu wielkiego sukcesu gra została nawet rozszerzona o dodatkową zawartość, w tym crossover z inną dużą wędkarską grą wideo wydaną w zeszłym roku. Mowa oczywiście o Dredge, które pomimo oferowania znacznie innej rozgrywki niż Dave the Diver zapewnia całkiem ekscytujące wrażenia dla tych, którzy chcą żeglować po tajemniczym morzu na małej łodzi rybackiej.

Na konsolach wiosną przyszłego roku

Teraz Dave The Diver przygotowuje się do przeskoku na konsole, ogłaszając wydanie na PlayStation. Gra będzie dostępna na PlayStation 4 i PlayStation 5 w kwietniu. Zwiastun zapowiedzi można obejrzeć poniżej.

 

 

Zwiastun ujawnia również przyszłe wydanie dodatkowej zawartości dla Dave The Diver. Mianowicie, crossover z Godzillą, który powinien być dostępny w maju na wszystkich platformach. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, co można znaleźć w głębinach Blue Hole, ale jeśli jest to na tyle dobre, że może posłużyć jako składnik w restauracji sushi, będzie to więcej niż mile widziane.

Deweloper Mintrocket postanowił rozszerzyć grę o nowe funkcje rozgrywki. Drugi crossover udowadnia, że studio jest otwarte na oryginalne pomysły, z czego fani Dave The Diver powinni być zadowoleni. Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby dowiedzieć się, jakie dodatki wprowadzi do gry rozszerzenie Godzilla, ale z pewnością będą one interesujące.

Do tego czasu możesz cieszyć się całą zawartością wydaną do tej pory w grze, korzystając z naszej porównywarki, aby kupić cdkey do gry Dave The Diver na Steam, jeśli grasz na PC. Najlepsze oferty na cdkeye do zamówienia gry w przedsprzedaży na konsolach PlayStation również będą dostępne wkrótce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare