Instant Gaming EU
 
 

Dave the Diver przekonał do siebie ponad 3 miliony graczy

Dave the Diver przekonał do siebie ponad 3 miliony graczy

Małe gry niezależne, takie jak Dave the Diver, nie potrzebują szalonych kwot pieniędzy, spektakularnej grafiki i zbyt skomplikowanej mechaniki, aby stać się wielkimi hitami. Przytulne i osobiste doświadczenie, które łączy łowienie ryb i poszukiwanie przygód z mechaniką zarządzania restauracją, wystarczy, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia zdolne do przyciągnięcia ogromnej rzeszy fanów. Nie jest to kwestia hype'u czy bycia modnym. W przypadku Dave the Diver chodzi o dostarczenie graczom wrażeń, z których mogą czerpać przyjemność, a deweloper Mintrocket osiągnął ten cel już za pierwszym podejściem i to z wyróżnieniem. Gra przyciągnęła uwagę coraz większej liczby graczy od czasu jej wydania i jest jednym z największych niezależnych hitów 2023 roku.

Prosta mechanika zapewniająca wciągające doświadczenie

Dave the Diver stawia nas w roli faceta, który w ciągu dnia nurkuje, by łowić ryby, a nocą prowadzi restaurację sushi. Tak proste założenie ma wystarczająco dużo miejsca na przygodę i eksplorację w angażującym doświadczeniu, które potrzebowało zaledwie sześciu miesięcy, aby sprzedać się w ponad 3 milionach egzemplarzy. Mitrocket ogłosił osiągnięcie w publikacji za pośrednictwem Twittera/X, w której studio dziękuje również wszystkim graczom za wsparcie.

 

 

Nie tak dawno studio wydało również kolaborację z inną grą wędkarską, która stała się hitem w zeszłym roku, Dredge. Podejście obu gier do takiej aktywności jest zupełnie inne, ale niesamowita atmosfera i nadprzyrodzony horror Dredge stały się idealnym dodatkiem do rozszerzenia Dave the Diver o nowe funkcje rozgrywki przy jednoczesnym zachowaniu jego unikalnego stylu.

Wszystko, co Mintrocket może przygotować dla Dave the Diver w przyszłości, z pewnością spotka się z ciepłym przyjęciem ze strony ogromnej społeczności fanów. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do Dave'a i nie masz nic przeciwko prowadzeniu wyjątkowej restauracji sushi w wolnym czasie, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani klucz Steam Dave the Diver na PC już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare