Kinguin advent rest
 
 

Oto wymagania systemowe dla gry Biomutant na PC

Oto wymagania systemowe dla gry Biomutant na PC

Po kilku miesiącach bez żadnych wiadomości na temat gry, Biomutant stał się częstym tematem w wiadomościach od początku tego roku. Gra opracowana przez Experiment 101 i wydawana przez THQ Nordic została zapowiedziana w 2017 roku, a jej premiera była początkowo zaplanowana na 2018 rok. Jak wszyscy wiedzą, była ona kilkukrotnie przekładana, a ostateczne okno wydania zostało sprecyzowane na początku stycznia wraz z potwierdzeniem premiery na 2021 rok. Ledwie dwa tygodnie później poznaliśmy dokładną datę premiery Biomutant, czyli 25 maja, na Xbox One, PS4 i PC.

To właśnie ta ostatnia platforma interesuje nas dzisiaj, gdyż jak w przypadku każdej gry, która ukazuje się na PC, nadszedł moment ujawnienia wymaganych konfiguracji. Jeśli zamierzacie zagrać w Biomutant na PC, oto lista wymagań systemowych, które będziecie musieli spełnić:

Minimalne ustawienia

  • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10 64 bit.
  • Procesor: AMD FX-8350 lub Intel Core i5-4690K
  • PAMIĘĆ RAM: 8 GB
  • Grafika: GeForce GTX 960 lub Radeon R9 380 (4 GB VRAM)
  • 25 GB pamięci masowej

Recommended configuration

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Procesor: AMD Ryzen 5 1600 lub Intel Core i7-6700K
  • PAMIĘĆ RAM: 16 GB
  • Grafika: GeForce GTX 1660Ti lub Radeon RX 590
  • 25 GB pamięci masowej

 

 

Widzimy, że Biomutant nie jest grą wymagającą największej ilości zasobów i nie potrzebujesz do tego wysokiej klasy komputera, co jest całkiem dobrą wiadomością. Gra nie zajmie też zbyt wiele miejsca na dysku twardym, bo zaledwie 25 GB.

Dla przypomnienia, Biomutant to gra akcji RPG, której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym, otwartym świecie. W grze wcielamy się w postać antropomorficznego gryzonia, który przypomina Rocketa ze Strażników Galaktyki. Nasz bohater i protagonista jest jednak specjalistą od sztuk walki. Mimo że premiera gry odbędzie się 25 maja, w każdej chwili możesz odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć Biomutant w najlepszej cenie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

20.90zł
BIOMUTANT
BIOMUTANT
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare