Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Biomutant ma wreszcie datę premiery

Biomutant ma wreszcie datę premiery
27 sty 2021, 12:00

Minęły już cztery lata odkąd mogliśmy oglądać dziwną istotę walczącą z ogromnym potworem w niesamowitym filmie. THQ Nordic opublikowało pierwszy kinowy zwiastun Biomutant latem 2017 roku i od tego czasu mieliśmy okazję obejrzeć więcej kilku filmów z rozgrywki, aby odkryć więcej rzeczy na temat tej nadchodzącej gry wideo, która została opisana jako "post-apokaliptyczna bajka kung-fu".

Mimo że jeszcze wiele szczegółów na temat gry nie zostało ujawnionych, wiemy już, że Biomutant to epicka przygoda, która zabierze nas w podróż przez świat spustoszony przez plagę. Aby go ocalić, będziemy musieli zjednoczyć rozsiane po nim różne Plemiona i znaleźć sposób na przywrócenie Drzewa Życia. Bohaterem gry jest przypominający gryzonia stwór, który potrafi mutować, aby dostosować swoje ciało do różnych sytuacji i walczyć przy użyciu wszelkiego rodzaju broni i efektownych ruchów sztuk walki. Biomutant oddaje do dyspozycji gracza ogromny otwarty świat do eksploracji i zawiera system craftingu, dający całkowitą swobodę w decydowaniu o rodzaju sprzętu, który wykorzysta w swojej przygodzie.

 

 

Jeden ważny szczegół dotyczący Biomutantnie został jeszcze ujawniony. W poprzednim artykule przewidywaliśmy, że gra prawdopodobnie pojawi się bardzo szybko i nie pomyliliśmy się. THQ Nordic ujawniło w końcu, że Biomutantukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One 25 maja 2021 roku. W kolejnych tygodniach przed premierą możemy spodziewać się jeszcze wielu informacji na temat gry, więc prawdopodobnie będziemy mogli obejrzeć kolejne filmiki opisujące inne aspekty rozgrywki, a być może także nieco więcej o fabule w grze.


Jak zwykle, jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę na zakup Biomutant w każdej chwili, wszystko co musisz zrobić, to odwiedzić naszą porównywarkę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare