K4G BG 4 EN
 
 

Premiera Biomutant jest potwierdzona na 2021 rok

Premiera Biomutant jest potwierdzona na 2021 rok

Minęło dużo czasu, odkąd mogliśmy zobaczyć antropomorficznego gryzonia w roli głównej gry Biomutant w walce z olbrzymim wrogiem, który próbował wysadzić go w powietrze za pomocą ogromnej bomby. THQ Nordic pokazało trochę tego, co gra będzie oferować w kilku filmach, ale rozwój gry wydaje się trwać znacznie dłużej, niż wielu graczy oczekiwało. Nie widać daty premiery "post-apokaliptycznej bajki Kung-Fu", ale ostatni raport roczny wydawcy rzucił nieco światła na datę premiery Biomutant, ponieważ gra pojawia się wśród planowanych na bieżący rok finansowy, który kończy się 31 marca 2021 roku.

Chociaż nie musi to oznaczać, że gra będzie dostępna przed tą datą, byłoby miło, gdyby tak się stało. Kampania marketingowa Biomutant tak naprawdę jeszcze się nie rozpoczęła i nie wiemy, czy trzy miesiące wystarczą, by gra osiągnęła sukces, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że już dwukrotnie została opóźniona i że jest wiele gier, których premiera została przesunięta w 2020 roku, a które będą dostępne w najbliższych miesiącach.

 

 

Na szczęście to, co do tej pory zostało ujawnione o Biomutant wystarczyło, aby przyciągnąć uwagę sporej liczby graczy. Mechanika gry, pełna akcji walka, przerażające bossy i rozległe krajobrazy wyglądają zdecydowanie dobrze, a wielu graczy chciałoby mieć tę grę na wyciągnięcie ręki tak szybko, jak to możliwe. Mamy nadzieję, że deweloper Experiment 101 i Nordic THQ ogłoszą datę premiery Biomutant tak szybko jak to możliwe, a jeśli będzie jej towarzyszyło grywalne demo, które pozwoli nam doświadczyć gry, to jeszcze lepiej. Jeśli tak się stanie, pamiętajcie, że w naszej porównywarce znajdziecie najlepszą cenę zakupu gry Biomutant.

26.15zł
BIOMUTANT
BIOMUTANT
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare