Biomutant pokazuje nam 10 minut intensywnej rozgrywki

Biomutant pokazuje nam 10 minut intensywnej rozgrywki
26 cze 2020, 19:02

Minęły prawie trzy lata, odkąd Biomutant został po raz pierwszy zaprezentowany na Gamescom 2017. Pierwotnie planowano premierę w 2018 roku, to pierwsza gra opracowana przez szwedzkie studio Experiment 101 i wydana przez THQ Nordic, przyciągnęła wówczas wiele uwagi. Biomutant jest opisywany jako "kung fu fable" inscenizujący mutanty z pojawieniem się zwierząt antropomorficznych w otwartym postapokaliptycznym świecie, koktajl, który zaskoczył więcej niż jednego i pozostawił wiele osób chcących dowiedzieć się więcej.

Ale od Gamescom 2018 deweloperzy Biomutant byli raczej dyskretni i od miesięcy nie mieliśmy od nich żadnych wiadomości. Biomutant powrócił wczoraj na scenę podczas imprezy Summer of Gaming, z nowym dziesięciominutowym wideo intensywnej rozgrywki.W filmie możemy dowiedzieć się, co Biomutant ma do zaoferowania pod względem rozgrywki. Ponieważ gra jest zdefiniowana jako RPG akcji, możemy logicznie mieć przegląd walk, w których będziemy mogli używać broni palnej i broni białej, ale także technik ze sztuk walki. Widzimy również, że Biomutant będzie się toczył wiele pojedynków z bossami z bardziej szalonymi stworzeniami. Wydaje się również, że gra kładzie nacisk na dostosowanie, w szczególności możemy po raz pierwszy rzucić okiem na broń.

Filmowi towarzyszy także wywiad ze Stefanem Ljungqvistem, dyrektorem kreatywnym gry, który ujawnia więcej szczegółów i wyjaśnia, co tam widzimy. Trzeba powiedzieć, że gra wygląda na bogatą i gęstą, co może być nieco mylące. W każdym razie przyciąga wzrok, a artystyczny kierunek Biomutant, z migoczącymi otoczeniami i ścieżką dźwiękową, jest naprawdę staranny.

 Jednak nadal nie mamy potwierdzonej daty wydania Biomutant. Wiemy teraz, że rozwój postępuje w dobrym tempie i że studio naprawia błędy, więc w najbliższych miesiącach powinniśmy mieć więcej wiadomości.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare