Biomutant pokazuje nam 10 minut intensywnej rozgrywki

Biomutant pokazuje nam 10 minut intensywnej rozgrywki

Minęły prawie trzy lata, odkąd Biomutant został po raz pierwszy zaprezentowany na Gamescom 2017. Pierwotnie planowano premierę w 2018 roku, to pierwsza gra opracowana przez szwedzkie studio Experiment 101 i wydana przez THQ Nordic, przyciągnęła wówczas wiele uwagi. Biomutant jest opisywany jako "kung fu fable" inscenizujący mutanty z pojawieniem się zwierząt antropomorficznych w otwartym postapokaliptycznym świecie, koktajl, który zaskoczył więcej niż jednego i pozostawił wiele osób chcących dowiedzieć się więcej.

Ale od Gamescom 2018 deweloperzy Biomutant byli raczej dyskretni i od miesięcy nie mieliśmy od nich żadnych wiadomości. Biomutant powrócił wczoraj na scenę podczas imprezy Summer of Gaming, z nowym dziesięciominutowym wideo intensywnej rozgrywki.W filmie możemy dowiedzieć się, co Biomutant ma do zaoferowania pod względem rozgrywki. Ponieważ gra jest zdefiniowana jako RPG akcji, możemy logicznie mieć przegląd walk, w których będziemy mogli używać broni palnej i broni białej, ale także technik ze sztuk walki. Widzimy również, że Biomutant będzie się toczył wiele pojedynków z bossami z bardziej szalonymi stworzeniami. Wydaje się również, że gra kładzie nacisk na dostosowanie, w szczególności możemy po raz pierwszy rzucić okiem na broń.

Filmowi towarzyszy także wywiad ze Stefanem Ljungqvistem, dyrektorem kreatywnym gry, który ujawnia więcej szczegółów i wyjaśnia, co tam widzimy. Trzeba powiedzieć, że gra wygląda na bogatą i gęstą, co może być nieco mylące. W każdym razie przyciąga wzrok, a artystyczny kierunek Biomutant, z migoczącymi otoczeniami i ścieżką dźwiękową, jest naprawdę staranny.

 Jednak nadal nie mamy potwierdzonej daty wydania Biomutant. Wiemy teraz, że rozwój postępuje w dobrym tempie i że studio naprawia błędy, więc w najbliższych miesiącach powinniśmy mieć więcej wiadomości.

29.36zł
BIOMUTANT
BIOMUTANT
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare