Wymagania dotyczące Microsoft Flight Simulator na PC zostały wyszczególnione

Wymagania dotyczące Microsoft Flight Simulator na PC zostały wyszczególnione

Za każdym razem, gdy nowa gra jest wydawana na PC, wszyscy gracze są atakowani przez tę samą wątpliwość: Czy będę mógł grać w nią na moim komputerze? Technologia rozwija się w coraz szybszym tempie, a twórcy gier starają się, aby ich gra działała w optymalnych warunkach, zmuszając graczy do częstej aktualizacji swoich komputerów, jeśli chcą grać z najlepszą konfiguracją. Jest to szczególnie ważne w przypadku konkurencyjnych gier, ale także tytułów takich jak Microsoft Flight Simulator, w których wydajność komputera może mieć naprawdę zauważalny wpływ na wrażenia z gry.

 

 

Microsoft Flight Simulator oferuje wrażenia jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości, dlatego im lepsza grafika, tym lepsza będzie Twoja gra. Gra oznacza powrót popularnej serii Flight Simulator i oferuje ulepszoną fotorealistyczną grafikę oraz integrację naziemnych danych satelitarnych. Będziesz mógł latać wszystkimi rodzajami samolotów, projektować własny plan lotu i szybować po niebie, jakbyś był w prawdziwym samolocie.

Pomimo niesamowitej grafiki, Microsoft Flight Simulator okazuje się nie być zbyt wymagający, jeśli chodzi o konfigurację systemu potrzebną do grania na PC. Możesz cieszyć się naprawdę dobrym doświadczeniem latania bez posiadania wspaniałego komputera. Dotyczy to minimalnej zalecanej konfiguracji, ale jak widać w tabeli poniżej, jeśli chcesz grać z najlepszymi ustawieniami, Twój komputer będzie potrzebował sporo pamięci RAM i potężnej karty graficznej.

 

microsoft flight simulator pc

 

Masz wystarczająco dużo czasu, aby przygotować komputer na  Microsoft Flight Simulator , ponieważ chociaż gra została ogłoszona na 2020 rok, nie została jeszcze potwierdzona data premiery.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare