Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Wymagania dotyczące Microsoft Flight Simulator na PC zostały wyszczególnione

Wymagania dotyczące Microsoft Flight Simulator na PC zostały wyszczególnione
23 kwi 2020, 16:04

Za każdym razem, gdy nowa gra jest wydawana na PC, wszyscy gracze są atakowani przez tę samą wątpliwość: Czy będę mógł grać w nią na moim komputerze? Technologia rozwija się w coraz szybszym tempie, a twórcy gier starają się, aby ich gra działała w optymalnych warunkach, zmuszając graczy do częstej aktualizacji swoich komputerów, jeśli chcą grać z najlepszą konfiguracją. Jest to szczególnie ważne w przypadku konkurencyjnych gier, ale także tytułów takich jak Microsoft Flight Simulator, w których wydajność komputera może mieć naprawdę zauważalny wpływ na wrażenia z gry.

 

 

Microsoft Flight Simulator oferuje wrażenia jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości, dlatego im lepsza grafika, tym lepsza będzie Twoja gra. Gra oznacza powrót popularnej serii Flight Simulator i oferuje ulepszoną fotorealistyczną grafikę oraz integrację naziemnych danych satelitarnych. Będziesz mógł latać wszystkimi rodzajami samolotów, projektować własny plan lotu i szybować po niebie, jakbyś był w prawdziwym samolocie.

Pomimo niesamowitej grafiki, Microsoft Flight Simulator okazuje się nie być zbyt wymagający, jeśli chodzi o konfigurację systemu potrzebną do grania na PC. Możesz cieszyć się naprawdę dobrym doświadczeniem latania bez posiadania wspaniałego komputera. Dotyczy to minimalnej zalecanej konfiguracji, ale jak widać w tabeli poniżej, jeśli chcesz grać z najlepszymi ustawieniami, Twój komputer będzie potrzebował sporo pamięci RAM i potężnej karty graficznej.

 

 

Masz wystarczająco dużo czasu, aby przygotować komputer na  Microsoft Flight Simulator , ponieważ chociaż gra została ogłoszona na 2020 rok, nie została jeszcze potwierdzona data premiery.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare