Microsoft Flight Simulator ma ponad 2 miliony graczy

Microsoft Flight Simulator ma ponad 2 miliony graczy
21 gru 2020, 15:15

Seria Microsoft Flight Simulator jest dość popularna, a jej gry zazwyczaj oferują najbardziej szczegółowe doświadczenia symulacyjne spośród wszystkich gier dostępnych na rynku, jeśli chodzi o latanie samolotami. Mimo to, najnowsza gra z tej serii stała się najszybciej rozwijającą się grą, która ma ponad dwa miliony graczy, jak wynika z publikacji Jorga Neumanna, szefa Microsoft Flight Simulator, na Xbox Wire. Gra została wydana 18 sierpnia i wielu graczy było w stanie wznieść się w powietrze jako piloci swoich ulubionych samolotów, ciesząc się niesamowicie szczegółową grafiką. Gra została wybrana najlepszym Symulatorem / Strategią 2020 podczas The Game Awards w zeszłym tygodniu i jest to również największa premiera w historii Xbox Game Pass na PC.

 

 

W przyszłości w grze pojawi się również wiele nowych treści, które mogą przyciągnąć jeszcze więcej graczy na Microsoft Flight Simulator. Aktualizacja VR pojawi się 22 grudnia, ale w kolejnych miesiącach pojawi się też więcej nowości, z kilkoma aktualizacjami symulacji i świata, które będą zawierać wiele zasobów. Możesz je ściągnąć, aby wzbogacić swoje wrażenia z latania, dzięki jeszcze bardziej szczegółowym terytoriom.

"Nasza premiera w 2020 roku była dopiero początkiem naszej przygody z Microsoft Flight Simulator. Cieszymy się, że możemy przenieść ten impet do 2021 roku - latem uruchomimy grę na Xbox Series X|S, planujemy 3 duże aktualizacje do symulacji i będziemy aktualizować świat 4-5 razy z dodatkowymi aktualizacjami World Updates (jak również kilka innych niespodzianek, które zaplanowaliśmy)".

W międzyczasie, czy jesteś początkującym czy doświadczonym pilotem, wszystko co musisz zrobić, to odwiedzić naszą porównywarkę i znaleźć Microsoft Flight Simulator w najlepszej cenie na wszystkich platformach, jeśli chcesz doświadczyć najbardziej realistycznej symulacji latania.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare