Microsoft Flight Simulator osiąga ważny kamień milowy

Microsoft Flight Simulator osiąga ważny kamień milowy

Kiedy ktoś myśli o najbardziej wciągającej i realistycznej grze wideo symulującej lot, pierwszą nazwą, która przychodzi na myśl, jest Microsoft Flight Simulator. Od premiery gry w 2020 roku minęło kilka lat, ale nadal zapewnia ona najlepsze wrażenia z rozgrywki, jeśli chodzi o pilotowanie samolotu. Z mnóstwem samolotów do wyboru, w tym F/A-18 Super Hornet z Top Gun, gra oferuje niezrównane wrażenia podczas latania po całym świecie. Microsoft Flight Simulator wykorzystuje dane satelitarne, aby odwzorować świat z dużą autentycznością, a gra była często aktualizowana po premierze, aby zwiększyć poziom szczegółowości, dodając nowe punkty orientacyjne, lotniska, interesujące miejsca i nie tylko. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma lepszej opcji, jeśli chcesz cieszyć się realistyczną symulacją, która umieszcza cię w kokpicie samolotu, i dlatego gra jest niezwykle popularna wśród fanów gatunku.

Piętnaście milionów i jeszcze więcej

Tworząc Microsoft Flight Simulator, deweloper Asobo Studio dołożył wszelkich starań, by zapewnić graczom wyjątkowe wrażenia z rozgrywki, w której najważniejsza jest autentyczność. Pozytywna reakcja fanów sprawiła, że gra stała się pierwszym wyborem dla wielu graczy, którzy chcą zagłębić się w tego typu doświadczenia, co znajduje odzwierciedlenie w liczbach. Według oficjalnego konta Microsoft Flight Simulator na X (Twitter), już ponad 15 milionów graczy wybrało grę, aby wzbić się w przestworza w ponad tysiącu milionach sesji lotniczych.

 

 

Microsoft Flight Simulator jest ogromny pod każdym względem, od wielkości i szczegółowości świata po różnorodność samolotów, które można pilotować. Na szczęście Asobo nie planuje zakończenia franczyzy, a zupełnie nowa edycja będzie dostępna do grania w listopadzie. Microsoft Flight Simulator 2024 został zaprezentowany 2 tygodnie temu podczas Xbox Games Showcase.

 

 

Od momentu zapowiedzi fani z niecierpliwością czekali na to, co nowego wniesie do popularnej serii. Jak dotąd deweloper potwierdził jedynie, że wyjdzie ona poza swoją poprzedniczkę, pozwalając graczom "realizować marzenia o karierze lotniczej". Dopóki nie pojawi się nowa odsłona, najlepszą opcją jest skorzystanie z naszej porównywarki, aby uzyskać kopię Microsoft Flight Simulator w najlepszej cenie na PC, Xbox lub Nintendo Switch.

  • Oficjalna strona : MFS 2020
  • Kategorie : Symulatory
  • Edytor : Xbox Game Studios
  • Deweloper : Asobo Studio
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 17 sierpnia 2020
  •     Xbox Series X : 27 lipca 2021
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare