Wielka Brytania i Irlandia wyglądają teraz znacznie lepiej w Microsoft Flight Simulator

Wielka Brytania i Irlandia wyglądają teraz znacznie lepiej w Microsoft Flight Simulator

Jedną z największych zalet Microsoft Flight Simulator jest niesamowity poziom realizmu w grze. Od samolotów, którymi możesz latać, po każdy szczegół w kokpicie, każdy najmniejszy szczegół, o którym możesz pomyśleć, jest przedstawiony w ostatniej części długiej serii symulatorów, w celu dostarczenia unikalnego doświadczenia, które sprawi, że poczujesz się jakbyś był w powietrzu pilotując swój ulubiony samolot. Ale tak wysoki poziom realizmu i szczegółowości nie kończy się na samolotach i obejmuje również teren, który znajduje się tysiące metrów pod Tobą. Microsoft Flight Simulator jest dobrze znany z wykorzystywania danych satelitarnych, aby zaoferować najbardziej dokładne i dopracowane odwzorowanie każdego kraju, w tym konkretnych punktów orientacyjnych. Najnowsza darmowa aktualizacja gry została właśnie wydana i wnosi wiele ulepszeń do krajobrazów, które można zobaczyć w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Wybierz się w podróż do regionu bogatego w tradycję, kulturę i dziedzictwo - nie wspominając o sporej dawce mitów i legend. Od siedzib królewskich po centra finansowe, od tętniących życiem metropolii po rozległe gospodarstwa rolne i wioski na klifach - splendor Wielkiej Brytanii i Irlandii jest w pełni widoczny dzięki sporym ulepszeniom i poprawkom wizualnym.

Deweloper Asobo wzbogacił te tereny o fotogrametrię 3D dla miast Birmingham, Bristol, Cambridge, Londyn i Oxford, a także pięć nowych lotnisk (Barra, Liverpool, Land's End, Manchester-Barton i Out Skerries). Aktualizacja dodaje także ponad 70 nowych punktów orientacyjnych, które sprawią, że gra Microsoft Flight Simulator będzie tak realistyczna, jak to tylko możliwe. Po zainstalowaniu aktualizacji będziesz mieć do dyspozycji kilka nowych aktywności. Możesz zwiedzić Wyspy Północne w Locie Ikonicznym i spróbować ukończyć kilka Wyzwań Lądowania na archipelagu Szetlandów i w południowo-wschodniej Anglii.

 

 

Gra Microsoft Flight Simulator jest dostępna na PC i Xbox Series X/S. W każdej chwili możesz znaleźć ją w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare