Microsoft Flight Simulator będzie w wersji VR w tym miesiącu

Microsoft Flight Simulator będzie w wersji VR w tym miesiącu
1 gru 2020, 13:47

Są rzeczy ważniejsze niż akcja, dreszczyk emocji czy dobra historia, jeśli chodzi o gry symulacyjne. Wartość realizmu w większości przypadków znacznie przewyższa te inne czynniki i wszyscy wiedzą, że Microsoft Flight Simulator jest najlepszym z najlepszych, jeśli chodzi o oferowanie właśnie tego. Nie tylko oferuje niesamowicie szczegółowy widok z bardzo czułymi elementami sterującymi, które pozwolą Ci latać niezależnie od tego, jakim samolotem sterujesz, ale również zawiera najbardziej realistyczne przedstawienie świata, który nas otacza. Doświadczenie jest naprawdę niesamowite i jest to główny powód, dla którego seria nadal jest jednym z ulubionych fanów tego typu gier. Z szerokim wyborem samolotów do latania i miejsc docelowych na całym świecie, Microsoft Flight Simulator jest prawdopodobnie najlepszy, jeśli chodzi o dostarczanie realistycznych wrażeń z latania, a dla niektórych osób będzie jeszcze lepszy.

Deweloper Asobo potwierdził, że Microsoft Flight Simulator otrzyma wsparcie VR 22 grudnia. Nowa funkcja zostanie dodana poprzez darmową aktualizację, która pozwala na grę przy użyciu jednego z głównych zestawów headsetowych VR, w tym Oculus Rift, Valve i innych. Aspekt VR w Microsoft Flight Simulator obejmie nie tylko rozgrywkę, ale również menu w grze, więc nie będziesz musiał wychodzić z tego trybu, aby poruszać się po nich i konfigurować dowolne opcje.

 

 

Ta aktualizacja pojawi się przed kolejną, która wyląduje w styczniu i wykorzysta zdjęcia lotnicze Wielkiej Brytanii, aby wprowadzić jeszcze bardziej szczegółowe i rzeczywiste przedstawienie terytorium i jego punktów orientacyjnych w grze.

Jeśli chcesz dołączyć do milionów graczy, którzy już korzystają z Microsoft Flight Simulator, wszystko co musisz zrobić, to użyć naszej porównywarki, aby znaleźć go w najlepszej cenie i kupić online.

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare