Instant Gaming EU
 
 

Microsoft Flight Simulator zabierze cię do Oceanii i na Antarktydę

Microsoft Flight Simulator zabierze cię do Oceanii i na Antarktydę

Świat Microsoft Flight Simulator powiększył się dzięki najnowszej aktualizacji. Aktualizacja World Update XIII dodaje "Polinezję (Hawaje i Wyspę Wielkanocną), Melanezję (Fidżi, Nową Kaledonię, Nową Gwineę, indonezyjską Papuę Zachodnią i Wyspy Salomona), Wyspy Galapagos i kluczowe regiony Antarktydy, w szczególności Półwysep Antarktyczny." Obejrzyj zwiastun World Update XIII tutaj:

 

 

Szeroki, szeroki świat

Jak zapewne wiesz, Microsoft Flight Simulator odwzorowuje rzeczywisty świat poprzez połączone wykorzystanie "zdjęć lotniczych, obrazów satelitarnych i danych cyfrowego modelowania wysokości". W sumie aktualizacja World Update zawiera 13 krajów i 28 terytoriów niepaństwowych, w tym aż 150 interesujących miejsc. Zwiedzanie takich miejsc jak posągi Moai na Wyspie Wielkanocnej, Aitutaki Lagoon Island Resort na Wyspach Cooka i Four Seasons Bora Bora Resorts w Polinezji Francuskiej, Bora-Bora, będzie świetną zabawą, a wszystko to w zaciszu własnego domu. Pełną listę można znaleźć na stronie Microsoft Flight Simulator.

To nie wszystko - po co Flight Simulator bez lotnisk, na których można ćwiczyć perfekcyjne lądowania? Aktualizacja zawiera kilka ręcznie wykonanych lotnisk, takich jak żwirowe lądowiska Papui Nowej Gwinei, międzynarodowe lotnisko Mataveri na Wyspie Wielkanocnej, lotnisko Bora Bora i Moorea Airpot w Polinezji Francuskiej, międzynarodowe lotnisko Kona na Hawajach i lotnisko Nusatupe na Wyspach Salomona.

A jeśli podróżujesz na Antarktydę, możesz odwiedzić trzy bazy badawcze: Stacja McMurdo w USA i Baza Scott w Nowej Zelandii na Wyspie Rossa oraz Stacja Davis w Australii na Ziemi Księżniczki Elżbiety.

Aktualizacja zawiera pięć nowych lotów odkrywczych, trzy wyzwania lądowania, trzy wyprawy w busz i wiele poprawek błędów.

Aktualizację World Update XIII można pobrać już dziś na konsole Xbox i komputery PC. Kod Microsoft Flight Simulator na Xbox na podstawową wersję gry można uzyskać w najlepszej cenie w naszej porównywarce.


 

  • Oficjalna strona : MFS 2020
  • Kategorie : Symulatory
  • Edytor : Xbox Game Studios
  • Deweloper : Asobo Studio
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 17 sierpnia 2020
  •     Xbox Series X : 27 lipca 2021
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare