Wyjaśniono system trudności Magic: Legends

Wyjaśniono system trudności Magic: Legends

Magic: The Gathering był jednym z pionierów kolekcjonerskich gier karcianych i pierwszym, który stał się hitem na całym świecie. Po niej przyszły inne, takie jak Pokémon, a po pewnym czasie mogliśmy również cieszyć się grą na naszych komputerach w kilku formach. Obecnie gatunek ten jest szeroko zaludniony przez wszelkiego rodzaju gry z różnymi mechanikami, a nawet firmy takie jak Blizzard mają swoje własne kolekcjonerskie gry karciane. Magic: The Gathering wciąż ma sporą rzeszę fanów, a zapowiedź Magic: Legends wywołała wśród nich spore oczekiwanie, mimo że gra jest fabularną grą akcji, a nie czystą kolekcjonerską grą karcianą.

 

 

Ta nowa darmowa gra inspirowana uniwersum Magic: The Gathering pozwoli Ci wcielić się w potężnego Planeswalkera podczas jego przygód na Dominarii i innych planetach. Będziesz brał udział w szybkich walkach i odkrywał mapy pełne wrogów, zbierając zasoby, aby odblokować i wzmocnić karty reprezentujące różne umiejętności, które możesz użyć w walce.

Szef projektu Magic Legends, Adam Hetenyi, ujawnił nieco więcej na temat mechaniki gry w nowym filmie oraz w poście na blogu, które mówią o różnych poziomach trudności w grze. Magic: Legends będzie zawierać cztery poziomy trudności, od Normalnego do Mistrzowskiego. Każdy z nich będzie trudniejszy od poprzedniego, a odblokujesz je w miarę postępów w fabule. Na trudniejszych poziomach, na rozgrywkę wpływać będą również różne zaklęcia, które mogą modyfikować różne aspekty gry i wpływać na poszczególne regiony lub cały świat.

 

 

Magic: Legends wygląda jak bardzo interesujące połączenie Diablo 3 i Magic: The Gathering, które powinno być grywalne w tym roku. Jak na razie nie została potwierdzona żadna data premiery gry, ale 23 marca rozpocznie się otwarta beta. Jeśli chcesz wziąć w niej udział, możesz zapisać się odwiedzając oficjalną stronę gry.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare