Ruszyła otwarta beta Magic: Legends

Ruszyła otwarta beta Magic: Legends

Fanów Magic the Gathering jest niezliczona ilość. Ta kolekcjonerska gra karciana jest już dostępna od wielu lat w swojej fizycznej formie i mimo że ma kilku konkurentów, nadal jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Jeśli chodzi o jej cyfrowe wersje, istnieje kilka gier, które z różnym powodzeniem odtwarzają mechanikę gry. Jednak uniwersum Magic the Gathering ma również dość bogate lore i służy jako podstawa dla najnowszej gry wideo MTG. Magic: Legends to inne podejście do tej franczyzy i pozwala kontrolować planeswalkera, aby zbadać różne wymiary Dominarii, ale zamiast typowej mechaniki gry karcianej, jest to gra akcji rpg, która przypomina gry z serii Diablo.

 

 

Magic: Legends adaptuje mechanikę gry karcianej, czyniąc z niej część swojego systemu progresji. Karty reprezentują zaklęcia, które możesz rzucać w trakcie gry, a będziesz mógł je odblokować i ulepszyć poprzez zbieranie fragmentów podczas walki ze stworzeniami i wykonywania zadań w trakcie postępów w grze. Możesz zbudować "talię" łączącą określoną liczbę kart, aby stworzyć konkretny zestaw mocy dla swojej postaci i modyfikować ją według własnego uznania, aby dostosować ją do preferowanego stylu gry.

"Zespół deweloperski Magic: Legends spędził ostatnie kilka lat na tworzeniu gry RPG akcji, która nie ma sobie równych. Łączy w sobie fantazję o mocy, jaką daje zostanie Planeswalkerem z szybką walką powiązaną ze strategicznym budowaniem talii. Teraz, po całej tej ciężkiej pracy, jesteśmy wreszcie gotowi, aby powitać was w Otwartej Becie."

Jeśli chcesz samemu odkryć uniwersum Magic: Legends, już teraz na PC dostępna jest otwarta beta. Grę można pobrać i zagrać poprzez platformę cyfrową Perfect World ARC lub poprzez Epic Games Store. Wystarczy założyć konto na odpowiedniej platformie, jeśli jeszcze go nie posiadasz, a będziesz mógł zagrać w betę.

Magic: Legends ukaże się na PlayStation 4, Xbox One i PC poprzez Steam, ARC i Epic Games Store jeszcze w tym roku.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare