You are here
We also support
 
 
 
 

Magic Legends ujawnia nową klasę

Magic Legends ujawnia nową klasę
5 sie 2020, 12:29

W 2017 roku Wizards of the Coast ogłosili, że uniwersum Magic The Gathering będzie reprezentowany w postaci gry MMORPG. Kiedy w grudniu 2019 roku na Game Awards zaprezentowano Magic Legends myśleliśmy oczywiście, że będzie to jedna z tych gier, ale z tego co widzieliśmy do tej pory, wygląda bardziej jak action RPG czy nawet hack'n slash. To powiedziawszy, wiemy również, że będzie można w nią grać w kooperacji i powinna oferować elementy MMO, które na razie ledwo widzimy.

Premiera Magic Legends planowana jest na ten rok na PC oraz na rok 2021 na Playstation 4 i Xbox One. Choć pewne informacje na temat gry zostały już ujawnione, jak na przykład fakt, że będziemy grać jako Planeswalker, to jednak gra wciąż przechodzi testy alfa. Każda z klas w Magic Legends będzie odpowiadała jednemu z kolorów Many w grze karcianej Magic The Gathering, czyli niebieskiemu, czerwonemu, zielonemu, białemu i czarnemu. Wiedzieliśmy już o pierwszych trzech, Mind Mage'u, Geomancerze i Beastcallerze, ale czwarta została ujawniona i jest to Sanctifier. Sanctifier to biały Planeswalker, i tak jak w grze karcianej, jest on ściśle powiązany ze światłem:

Nieważne, czy karze przeciwnika płonącymi pociskami świetlnymi, czy leczy rany swoich towarzyszy, Sanctifier nie ma sobie równych. Wzywaj aniołów, paladynów i innych wiernych oddanych szlachetnej sprawie, aby Cię chronić, podczas gdy Twój sprawiedliwy gniew schodzi na opozycję.

 

Sanctifier jest klasą, która będzie walczyć z dystansu i może uleczyć swoich sojuszników. Będzie miał do dyspozycji całą gamę zaklęć ofensywnych i defensywnych, a także będzie mógł przywoływać istoty z lifelinkiem.

Pozostała więc tylko jedna klasa do odkrycia do czasu premiery Magic Legends. Chociaż nie wiadomo jeszcze, kiedy ukaże się darmowa wersja gry, możesz zapisać się do wersji beta, aby w niej uczestniczyć.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare