Instant Gaming EU
 
 

Magic: Legends już wkrótce rozpocznie otwartą betę

Magic: Legends już wkrótce rozpocznie otwartą betę

Magic: Legends po raz pierwszy wspomniano w 2017 roku, kiedy dowiedzieliśmy się, że Perfect World i Cryptic, twórcy Neverwinter, ogłosili, że pracują nad nowym projektem na licencji Magic: The Gathering. Choć nazwa Magic: Legends nie została wtedy potwierdzona, gra została przedstawiona jako MMORPG osadzone w świecie słynnej i ponadczasowej gry karcianej.

Magic: Legends nie zostało tak naprawdę pokazane aż do 2019 Game Awards, gdzie poznaliśmy pierwszą prezentację wideo z gry, która ujawniła, że gra będzie się kręcić wokół planeswalkersów. Ujawnienie rozczarowało wielu graczy, nie dlatego, że gra nie wyglądała dobrze, ale dlatego, że Magic: Legends było grą RPG akcji zamiast MMORPG, jak wielu fanów licencji oczekiwało. Rozwój gry postępował systematycznie i od tego czasu odbyło się kilka faz alfa, dostępnych dla ograniczonej liczby graczy. Twórcy ogłosili niedawno, że aż 100.000 graczy wypróbowało Magic: Legends i liczba ta wzrośnie drastycznie w najbliższej przyszłości.

Jeśli nie zostałeś wybrany do udziału w fazach alfa, otwarta beta została zapowiedziana na 23 marca 2021 roku. Będzie ona dostępna tylko na PC i będzie to bardzo dobra okazja, aby wypróbować Magic Legends przed premierą, która powinna nastąpić jeszcze w tym roku na PS4, Xbox One i PC. Kilka aspektów rozgrywki, takich jak system progresji, zostało już zmodyfikowanych dzięki tym fazom testowym, a także dodano kilka nowych funkcji, takich jak system ekwipunku. Czas trwania i zawartość nadchodzącej bety nie są jeszcze znane, ale zawartość dodana od początku fazy alfa wydaje się już całkiem spora. Wreszcie, byliśmy również w stanie odkryć więcej rzeczy na temat gry w poniższym filmie, który został opublikowany przez IGN i pokazuje system budowania talii w Magic: Legends.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare