Magic: Legends już wkrótce rozpocznie otwartą betę

Magic: Legends już wkrótce rozpocznie otwartą betę

Magic: Legends po raz pierwszy wspomniano w 2017 roku, kiedy dowiedzieliśmy się, że Perfect World i Cryptic, twórcy Neverwinter, ogłosili, że pracują nad nowym projektem na licencji Magic: The Gathering. Choć nazwa Magic: Legends nie została wtedy potwierdzona, gra została przedstawiona jako MMORPG osadzone w świecie słynnej i ponadczasowej gry karcianej.

Magic: Legends nie zostało tak naprawdę pokazane aż do 2019 Game Awards, gdzie poznaliśmy pierwszą prezentację wideo z gry, która ujawniła, że gra będzie się kręcić wokół planeswalkersów. Ujawnienie rozczarowało wielu graczy, nie dlatego, że gra nie wyglądała dobrze, ale dlatego, że Magic: Legends było grą RPG akcji zamiast MMORPG, jak wielu fanów licencji oczekiwało. Rozwój gry postępował systematycznie i od tego czasu odbyło się kilka faz alfa, dostępnych dla ograniczonej liczby graczy. Twórcy ogłosili niedawno, że aż 100.000 graczy wypróbowało Magic: Legends i liczba ta wzrośnie drastycznie w najbliższej przyszłości.

Jeśli nie zostałeś wybrany do udziału w fazach alfa, otwarta beta została zapowiedziana na 23 marca 2021 roku. Będzie ona dostępna tylko na PC i będzie to bardzo dobra okazja, aby wypróbować Magic Legends przed premierą, która powinna nastąpić jeszcze w tym roku na PS4, Xbox One i PC. Kilka aspektów rozgrywki, takich jak system progresji, zostało już zmodyfikowanych dzięki tym fazom testowym, a także dodano kilka nowych funkcji, takich jak system ekwipunku. Czas trwania i zawartość nadchodzącej bety nie są jeszcze znane, ale zawartość dodana od początku fazy alfa wydaje się już całkiem spora. Wreszcie, byliśmy również w stanie odkryć więcej rzeczy na temat gry w poniższym filmie, który został opublikowany przez IGN i pokazuje system budowania talii w Magic: Legends.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare