Magic: Legends ujawnia swoją szóstą klasę

Magic: Legends ujawnia swoją szóstą klasę

Magic: Legends otrzymał wiele krytyki od otwartej bety gry, która wystartowała kilka dni temu. Najczęstszym zarzutem jest to, że jedna z klas jest zamknięta pomiędzy swego rodzaju paywallami. Początkowo Assassin Dimir był dostępny tylko z "booster packów", ale presja spowodowana wszystkimi skargami sprawiła, że Cryptic uczynił go stałą nagrodą z Battle Passa. Każdy gracz Magic: Legends jest teraz w stanie odblokować nową klasę w grze, pod warunkiem, że zainwestował wystarczająco dużo czasu w grę.

Po tym ogłoszeniu, deweloper zagłębił się również w szczegóły dotyczące Assassin Dimira w nowym filmie, który ujawnia wszystkie moce tego, który będzie szóstym Planeswalkerem dostępnym w Magic: Legends.

 

 

Assassin Dimir to śmiertelnie niebezpieczny wojownik, który w walce używa kilku widmowych noży. Jest on pierwszą postacią w Magic: Legends, której startowy zestaw czarów nie jest przywiązany do jednego koloru. Łączy on w sobie niebieską i czarną manę, aby móc wyprowadzać w walce salwy ciosów na swoich przeciwników i przemierzać pole bitwy. Ponadto, na poziomie 30. odblokuje on unikalną umiejętność Dezinformacja, która może być używana również przez innych planeswalkerów do osłabiania przeciwników i wzmacniania przywoływanych przez nich stworzeń. Będzie on często korzystał z zaklęć odrzucających, aby zwiększyć swoje możliwości bojowe i kontrolować przebieg bitwy. Ta nowa klasa jest bardzo interesującym dodatkiem do Magic: Legends i otwiera drzwi dla innych klas, które od początku skupiają się na więcej niż jednym kolorze many.

Magic: Legends będzie prawdopodobnie podlegać kolejnym zmianom w nadchodzących tygodniach, ponieważ wciąż napływają informacje zwrotne od graczy, którzy cieszą się otwartą betą. Gra wymaga jeszcze dopracowania w niektórych aspektach, szczególnie jeśli chodzi o "rubberbanding", którego doświadczało wielu graczy. Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby przekonać się, czy deweloperom uda się rozwiązać wszystkie te problemy.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare