The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu jest kolejnym rozszerzeniem The Sims 4

The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu jest kolejnym rozszerzeniem The Sims 4

Nie było to wielką niespodzianką dla tych, którzy śledzą wiadomości o The Sims 4, ale wczoraj wieczorem w programie otwierającym Gamescom ogłoszono nowy pakiet rozgrywki.

W rzeczywistości, zespół The Sims opublikował na wiosnę swoją mapę rozwoju na najbliższe sześć miesięcy, która zawierała rozszerzenie, zestaw przedmiotów i pakiet rozgrywki. Mieliśmy już The Sims 4 - Życie EkoWłóczkowe historie, a te sześć miesięcy ma wkrótce upłynąć, więc ogłoszenie to było bliskie. Ostatni pakiet zawarty w tej mapie rozwoju to The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu, a jego premiera planowana jest na 8 września na wszystkich platformach, w tym Steam, na którym The Sims 4 jest już dostępny.

Reakcje na ogłoszenie The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu były dość zróżnicowane. Podczas gdy franczyza Star Wars jest bardzo popularna, nie wszyscy gracze Simsów myślą o tym pakiecie. Tak czy inaczej, nowy pakiet wprowadzi do gry wiele nowych funkcji.

 

 

The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu zdaje się zawierać wiele elementów, które widzieliśmy już w StrangerVille, Krainie Magii i Przygodzie w Dżungli. Choć zwiastun może wydawać się mylący, to artykuł na oficjalnej stronie zawiera więcej szczegółów. Star Wars: Wyprawa na Batuu będzie oczywiście oferować wakacyjny świat, jak Selvadorada. Dlatego też nie będziemy w stanie osiedlić tam naszych Simów na stałe.

Pakiet będzie zawierał questy, które oprócz przyznawania nagród, zostaną wykorzystane do zbudowania reputacji z dwoma frakcjami, Ruchem Oporu i Najwyższym Porządkiem. Możemy również zbudować własnego droida i miecz świetlny, który posiada nową umiejętność i oczywiście spotkamy się z emblematycznymi postaciami z sagi, takimi jak Rey czy Kylo Ren.

Niezależnie od tego, czy podoba Ci się zapowiedź The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu, nie potrwa to długo, aż zobaczymy, co naprawdę ma do zaoferowania ten pakiet. Do zobaczenia 8 września w Batuu.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare