The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu jest kolejnym rozszerzeniem The Sims 4

The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu jest kolejnym rozszerzeniem The Sims 4

Nie było to wielką niespodzianką dla tych, którzy śledzą wiadomości o The Sims 4, ale wczoraj wieczorem w programie otwierającym Gamescom ogłoszono nowy pakiet rozgrywki.

W rzeczywistości, zespół The Sims opublikował na wiosnę swoją mapę rozwoju na najbliższe sześć miesięcy, która zawierała rozszerzenie, zestaw przedmiotów i pakiet rozgrywki. Mieliśmy już The Sims 4 - Życie EkoWłóczkowe historie, a te sześć miesięcy ma wkrótce upłynąć, więc ogłoszenie to było bliskie. Ostatni pakiet zawarty w tej mapie rozwoju to The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu, a jego premiera planowana jest na 8 września na wszystkich platformach, w tym Steam, na którym The Sims 4 jest już dostępny.

Reakcje na ogłoszenie The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu były dość zróżnicowane. Podczas gdy franczyza Star Wars jest bardzo popularna, nie wszyscy gracze Simsów myślą o tym pakiecie. Tak czy inaczej, nowy pakiet wprowadzi do gry wiele nowych funkcji.

 

 

The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu zdaje się zawierać wiele elementów, które widzieliśmy już w StrangerVille, Krainie Magii i Przygodzie w Dżungli. Choć zwiastun może wydawać się mylący, to artykuł na oficjalnej stronie zawiera więcej szczegółów. Star Wars: Wyprawa na Batuu będzie oczywiście oferować wakacyjny świat, jak Selvadorada. Dlatego też nie będziemy w stanie osiedlić tam naszych Simów na stałe.

Pakiet będzie zawierał questy, które oprócz przyznawania nagród, zostaną wykorzystane do zbudowania reputacji z dwoma frakcjami, Ruchem Oporu i Najwyższym Porządkiem. Możemy również zbudować własnego droida i miecz świetlny, który posiada nową umiejętność i oczywiście spotkamy się z emblematycznymi postaciami z sagi, takimi jak Rey czy Kylo Ren.

Niezależnie od tego, czy podoba Ci się zapowiedź The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu, nie potrwa to długo, aż zobaczymy, co naprawdę ma do zaoferowania ten pakiet. Do zobaczenia 8 września w Batuu.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare