Wizard FPS Immortals of Aveum - ogłoszono datę premiery

Wizard FPS Immortals of Aveum - ogłoszono datę premiery

EA i Ascendant Studios z siedzibą w San-Rafael ogłosiły, że ich czarujący fantasy FPS Immortals of Aveum ma teraz datę premiery: 20 lipca 2023 roku. Zwiastun premierowy Immortals of Aveum można obejrzeć tutaj:

 

 

Mistyczny chaos

Akcja gry toczy się w Aveum, świecie fantasy rozdartym wielowiekową wojną o kontrolę nad magicznymi liniami energetycznymi. Gracz wciela się w Jak'a, sierotę zamienionego w żywą broń, gdy dołącza do zakonu elitarnych magów Magnus. To, co Cię wyróżnia, to niesamowite zdolności Triarcha, maga zdolnego do władania trzema kolorami magii. Musisz wykorzystać te moce, aby walczyć z siłami potężnego Rasharn, kraju rywalizującego z Twoją ojczyzną, Lucium, o kontrolę nad liniami energii.

Immortals of Aveum obiecuje szybkie rzucanie czarów, które nagradza graczy za doskonałe wyczucie czasu i zmieniające się kombinacje zaklęć. Z tego powodu, podczas gdy będziesz walczył ze stworzeniami takimi jak żywiołaki i konstrukty, najbardziej ekscytującymi bitwami będą pojedynki z innymi magami. Gra oferuje również 26 rodzajów zaklęć i 80 talentów do wyboru, a także możliwość tworzenia magicznego ekwipunku, który będzie współpracował z preferowanym rodzajem magii. Zaklęcia obejmują takie zaklęcia jak Breachfire, które wystrzeliwuje rozprzestrzeniającą się energię magiczną, lub bardziej precyzyjne Stormshards, które wystrzeliwują pociski, trafiające we wrogów.

Reżyser gry i dyrektor generalny Ascendant Studios, Bret Robbins, który pracował nad oryginalną serią Dead Space i Call of Duty, wyjaśnia, że studio chce, aby Immortals było czymś więcej niż "grą na jeden raz". Mają nadzieję, że odniesie sukces na tyle, by zapoczątkować franczyzę i będzie "czymś, co można rozszerzyć w wielu różnych kierunkach".

Immortals of Aveum ukaże się 20 lipca na PS5, Xbox Series X/S i PC. Możesz zamówić w przedsprzedaży klucz Immortals of Aveum na PC w naszej porównywarce w najlepszych cenach.

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare