Instant Gaming EU
 
 

Immortals of Aveum wprowadza swój system talentów

Immortals of Aveum wprowadza swój system talentów

Deweloper Ascendant Studios mile zaskoczył wielu fanów gatunku FPS swoją nadchodzącą przygodówką. Immortals of Aveum przyjmuje znacząco odmienne podejście do zwykłej dynamiki, którą można znaleźć w tych grach, ze scenariuszem, który jest dość wyjątkowy. Zamiast korzystać z broni palnej, gracze wyruszą w przygodę, która pozwoli im rozwalać hordy wrogów za pomocą różnych magicznych zaklęć, które można dowolnie łączyć. Akcja Immortals of Aveum rozgrywa się w świecie fantasy pogrążonym w wojnie trwającej od tysiącleci, której zakończenie może być bardzo bliskie. Niestety, będziesz po przegranej stronie, jeśli nie weźmiesz spraw w swoje ręce.

Mnóstwo umiejętności do wyboru

W niedawnym materiale wideo mogliśmy zobaczyć wiele szczegółów na temat różnych rodzajów magii, którymi można władać w Immortals of Aveum. Lecz w grze dostępne są nie tylko trzy rodzaje magii, które można łączyć w walce z hordami potworów. Ascendant Studios opublikowało nowy film, który zagłębia się w system talentów w grze. Pokazuje on mnóstwo umiejętności, które można wykorzystać do modyfikacji stylu walki swojej postaci.

 

 

Możesz odblokowywać połączenia i przechodzić przez kilka drzew talentów, zdobywając moce, które zwiększą możliwości każdego rodzaju magii. Umieszczając punkty w konkretnym kolorze magii, możesz stworzyć określoną kompozycję i ulepszać ją w miarę postępów w grze. Talenty zwiększą Twoje ogólne statystyki i zdolności bojowe, niezależnie od tego, czy chcesz skupić się na leczeniu, kontrolowaniu pola bitwy, czy spalaniu wrogów na popiół. Niektóre talenty wymagają włożenia punktów w dwa różne rodzaje magii, ale odblokowują one jeszcze potężniejsze opcje.

Ogólnie rzecz biorąc, Immortals of Aveum zapowiada się na bardzo interesujące doświadczenie dla tych, którzy szukają innego rodzaju gry akcji. Premiera gry zaplanowana jest na 22 sierpnia na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Jak zwykle, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić Immortals of Aveum taniej już teraz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare