K4G BG 4 EN
 
 

Premiera Immortals of Aveum opóźniona o miesiąc

Premiera Immortals of Aveum opóźniona o miesiąc

Immortals of Aveum, przełomowa pierwszoosobowa magiczna strzelanka dla jednego gracza wydana przez EA i opracowana przez Ascendant Studios, ogłosiła na swojej oficjalnej stronie internetowej, że data premiery została przesunięta o miesiąc. Wcześniej zaplanowana na 20 lipca 2023 roku, Immortals of Aveum ukaże się teraz 22 sierpnia 2023 roku.

 

 

Wiadomość została opublikowana w linku na oficjalnym koncie Ascendant Studios na Twitterze. Po uzyskaniu do niego dostępu można zobaczyć wiadomość od reżysera gry Breta Robbinsa i zespołu Ascendant:

Jak wiecie, to nasza pierwsza gra jako samofinansujące się niezależne studio. Wyruszyliśmy pięć lat temu, by ambitnie stworzyć oryginalnego magicznego FPS-a w nowym świecie fantasy. Po drodze przeszliśmy przez pandemię, zbudowaliśmy nowy zespół, pracowaliśmy na silniku Unreal Engine 5.1 i przesunęliśmy granice tego, co uważaliśmy za możliwe. Teraz linia mety jest w zasięgu wzroku.

Ostatnie opinie na temat gry udowadniają nam to, co już czuliśmy: Immortals of Aveum jest czymś wyjątkowym. Aby w pełni zrealizować naszą wizję, zamierzamy poświęcić kilka dodatkowych tygodni, ustalając nową datę premiery na wtorek 22 sierpnia. Da nam to czas na dalsze dopracowanie gry, dokończenie optymalizacji wszystkich platform i zapewnienie solidnej premiery. Jesteśmy to winni sobie i wam.

Immortals of Aveum rozgrywa się w oryginalnym uniwersum fantasy pochłoniętym magią, pełnym konfliktów i na skraju zapomnienia. Dorastasz bezsilny i pozbawiony środków do życia, Jak jest tak zwanym Nieprzewidzianym - kimś, kto nieoczekiwanie przejawia magiczne zdolności w późniejszym życiu. Ze swoim nowo odkrytym potencjałem Jak zostaje zwerbowany przez generała Kirkana do Zakonu Nieśmiertelnych i niechętnie zostaje wrzucony w niekończącą się wojnę ludzkości o kontrolę nad magią. Wraz z potężnymi magami i legionami żołnierzy po obu stronach Wiecznej Wojny, Jak i jego elitarny zakon Nieśmiertelnych muszą odkryć tajemnice niespokojnej przeszłości Aveum, jeśli istnieje jakakolwiek nadzieja na uratowanie jego przyszłości.

 

 

Gra otrzymała nowy zwiastun rozgrywki podczas PlayStation Showcase. Materiał filmowy pokazuje Jaka władającego trzema rodzajami magii z różnymi kolorami - niebieskim oznaczającym Siłę, zielonym oznaczającym Życie i czerwonym oznaczającym Chaos - w szybkiej sekwencji akcji z perspektywy pierwszej osoby.

Chociaż opóźnienie premiery zawsze psuje nasze oczekiwania, branża docenia przejrzystość studiów i rozumie, że to dobra decyzja. Premiera Immortals of Aveum została zaplanowana na 22 sierpnia. Gra ukaże się na PlayStation 5, Windows PC i Xbox Series X. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najtańsze klucze cyfrowe Immortals of Aveum przed premierą.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare