Poznaj niektóre z głównych postaci w Immortals of Aveum

Poznaj niektóre z głównych postaci w Immortals of Aveum

Choć Immortals of Aveum będzie pełnym magii FPS-em z akcją u podstaw, gra zawiera również interesującą fabułę, która pozwoli Ci odkryć tajemnice przeszłości Aveum podczas epickiej przygody. Deweloper Ascendant Studios pokazał już niektóre mechaniki gry, w tym system magii z trzema różnymi kolorami magii i ekscytującą rozgrywkę. Teraz oferuje fanom możliwość odkrycia więcej na temat historii w grze dzięki nowemu zwiastunowi, który pokazuje cinematic z gry.

Dramatyczna historia

Securing the Binding Stone ujawnia część historii w Immortals of Aveum i przedstawia trzy główne postacie w grze. Jak to protagonista, Twoje alter ego w grze i wyjątkowy mag zdolny do władania trzema kolorami magii. Kiedy niespodziewanie wraca z misji z potężnym kamieniem, który powinien zostać zniszczony, on i dowódca polowy Zendara muszą zmierzyć się z konsekwencjami swojej decyzji i wyjaśnić powody swoich działań jednej z najpotężniejszych postaci w Everwar: Kirkanowi, przywódcy Nieśmiertelnych i królewskiemu marszałkowi obrony Lucium.

 

 

Wideo sugeruje, że w grze wydarzy się więcej rzeczy poza wymagającą walką z siłami dowodzonymi przez tyrana, który rządzi sąsiednim krajem, Sandrakiem. Dobrze wiedzieć, że Immortals of Aveum będzie zawierało wciągającą historię z solidną narracją, a nie będzie tylko grą FPS z kiepską wymówką epickiej opowieści o wojnie toczonej przez potężnych magów, w której po prostu przedzierasz się przez hordy wrogów tylko dla niej samej.

W każdym razie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aż będziemy mogli tego wszystkiego doświadczyć. Premiera gry zaplanowana jest na 22 sierpnia po miesięcznym opóźnieniu, a Ascendant Studios prawdopodobnie ujawni więcej informacji na jej temat w nadchodzących tygodniach. Tymczasem możecie sprawdzić najlepsze oferty na kody Immortals of Aveum na PC, PS5 i Xbox Series X/S za pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare