Obejrzyj pierwszy zwiastun rozgrywki Immortals of Aveum

Obejrzyj pierwszy zwiastun rozgrywki Immortals of Aveum

Electronic Arts zaskoczyło nas ostatnio zapowiedzią nowego FPS-a, który wkrótce trafi na półki sklepowe. Immortals of Aveum to ekscytujące doświadczenie, w którym wcielamy się w sierotę zamienioną w śmiertelnie niebezpiecznego maga. Możliwość korzystania z trzech różnych kolorów magii (niebieskiego oznaczającego Siłę, zielonego oznaczającego Życie i czerwonego oznaczającego Chaos) sprawia, że wyróżniasz się wśród swoich rówieśników, ponieważ oferuje Ci dostęp do szerokiej gamy zaklęć, aby poradzić sobie w każdej sytuacji.

Kolorowa magiczna przygoda

Immortals of Aveum to fabularna przygoda dla jednego gracza, w której będziesz musiał walczyć z niezliczonymi wrogami za pomocą swoich zaklęć. Deweloper Ascendant Studios opublikował nowy zwiastun gry, który koncentruje się na mechanice rozgrywki. Sześć minut materiału filmowego ujawnia, że będziesz mógł używać swojej magii do różnych celów. Możesz razić wrogów różnymi promieniami i pociskami, przywoływać bariery, aby chronić się przed obrażeniami, a nawet wyczarować warkocz energetyczny, którego możesz użyć jako haka. Możesz także władać różnymi rodzajami magii w każdej ręce i używać sygnetów, pierścieni i totemów, aby wzmocnić swoją magię i dostosować ją do swojego ulubionego stylu gry.

 

 

Walka w Immortals of Aveum jest szybka i dynamiczna, ale wymaga też opanowania sporej liczby zaklęć. Eksperymentowanie z nimi w celu znalezienia najlepszych kombinacji i efektów będzie kluczem do znalezienia własnego tempa w grze i zostania najpotężniejszym magiem. Filmik pokazuje sporą ich liczbę, ale będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby dowiedzieć się więcej o szczegółach systemu rzucania zaklęć w grze i jego ograniczeniach.

Premiera Immortals of Aveum zaplanowana jest na lato tego roku. Gra zadebiutuje 20 lipca na PlayStation 5, Windows PC i Xbox Series X. Kod Immortals of Aveum będzie można kupić w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce jeszcze przed premierą.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare